Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie
 
 
bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dragonh3art
Pią Gru 28, 2012 22:58
KLUBOWA AUSTRIA ANIF 19 05 2012
Autor Wiadomość
#margolciabull
Bulomaniak
margolciabull



Dołączyła: 09 Wrz 2007

Posty: 1396
Piwa: 188/98
Skąd: warszau

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 02:20
   KLUBOWA AUSTRIA ANIF 19 05 2012


W tym samym dniu co krajowa wystawa w Bytomiu, w Austrii odbyła się wystawa klubowa. Pućka 3/15 a tuż za nią Deizi.

kopiuję wyniki z forum międzynarodowego:

Clubshow Anif 19.05.2012
Judge Miniature BTs: Jacquie Thornley
Judges Standard BT: Chris Kilpatrick (bitches) + Darren Blakeley (dogs)



Bullterrier Miniature


Males

Babyclass

Bugatti vom Tropfenden Kessel – VP1
S: Napoleon Bonsai von Amadis
D: Cameron Diaz Goldene Kugel
B+O: Stefanie Frey

Junior Class

Nuestro’s Diego – Exc.1 JB Clubjuniorwinner Best Junior
S: Bulliebompa’s Gillies Gothic
D: Nuestro’s Cariba
B+O: Christian Gallasch

Deil Ewimark Rakownia – Exc.2
S: Warbonnet Jumping Jack
D: Sera de Bullcock
B+O: Marek Wojciechowski


Union Jack vom Kaiserstuhl – Exc.3
S: Pepe von der Alten Veste
D: Carla Cook Goldene Kugel
B+O: Hans Schmidt

Captain Chaos Eos Tanagros – Exc.4
S: Light My Fire von der Alten Veste
D: Mooncraft’s Princess of Showland
B: Renata Cernys O:Piergiorgio Lievore

Diabolique Face Sajkos Bulldom – Exc.
S: Guido Friendly Bulls
D: Demonique Desire of Sajkos Bulldom
B+O: Anna Sajkowska


Diabolique Flirt Sajkos Bulldom – Exc.
S: Guido Friendly Bulls
D: Demonique Desire of Sajkos Bulldom
B+O: Anna Sajkowska


Brute Vintage Venturesome – Exc.
S: Pepe von der Alten Veste
D: Bikato-Parti Nelli
B: V.V. Belkova O: Olga Polataiko

Asti Dog Haus Top Tiger at Human Sight – Exc.
S: Rebel Spirit Chicago Bull
D: Asti Dog Haus Ya-Ya Style Girl
B: Ya. Mhitaryan O: Livada/Gromova

German Thunders Major – Exc.
S: Upper Class of New Galloway
D: German Thunders Ashley
B: Klinkmüller/Giese O: Marc Pfeiffer

Schmidpeter’s Uranus – Exc.
S: Light My Fire von der Alten Veste
D: Schmidtpeter’s Our Red Girl
B: Andreas Schmidpeter O: Andre Otte

Intermediate Class

Easy Rider of Slanting Shore – Exc.1 CACA
S: Bullypins Kaimos
D: Little Chili Peppers O’Scarlet O’Hara
B+O: Birgitt Salewski-Mielchen

Zvezdny voin Imperiabull – Exc.2 res.CACA
S: Bullovers Little John WildFamy
D: Samaya Krasivaya iz Voiska Tamerlana
B: M. Voloshin O: Nadezda Murashova

Human Sight Galaxy Show Drive –Exc.3
S: Potsu de Notsu Fruit Cocktail
D: Inglisilm Your Rhapsody in Red
B: Svetlana Gromova O: Olga Selezneva

Chill Out’s Sir of Sweden – Exc.4
S: Bisbull’s Very Hot Dog
D: Morhar Tilly Trotter at Saredon
B: Camilla Bergman O: Eva Hajkova

Open Class

Iggy of Pyrga – Exc.1 CACA Clubwinner BOS
S: Warbonnet Jumping Jack
D: Zuzanna Ewimark Rakownia
B+O: Demetris Timotheou

Circus Hoola Baldo – Exc.2 res.CACA
S: Circus Quiz
D: Circus Ummagumma
B+O: Marco Colombo

Gucci Friendly Bulls – Exc.3
S: Bullovers Little John WildFamy
D: Beauty Dinky-M WildFamy
B: Denisa Hrdlickova O: Alexandra Fratrikova

Candid vom Rhönjäger – Exc.4
S: Stone Cold’s Chuck Norris
D: Adriana vom Rhönjäger
B+O: Jürgen Jäger

Championclass

King-Chaos vom Kaiserstuhl – Exc.1 CACA
S: Bulliebompa’s Carbon Type
D: Urmel vom Kaiserstuhl
B+O: Hans Schmidt

Parabellum Marchello Mastrojani – Exc.2 res.CACA
S: Potsu de Notsu Arcibald Attila
D: Garrofaal Del Cornijal
B+O: Nelli Privaloff

Fonti of Pyrga – Exc.3
S: Parabellum Lord Byron
D: Mystique Star Ewimark
B+O: Demetris Timotheou

Rebel Spirit Chicago Bull – Exc.4
S: Little Chili Pepper’s Wishing Well
D: Rebel Spirit Amica
B: Zorica Pljevaljcic O: S. Gromova

Veteran Class

Seayess Hot Love Margins – Exc.1 Best Veteran
S: Jiltrain Mirra Image Margins
D: Erenden Coppelia of Seayess
B: Carol Stephens O: Anna Sajkowska


Grasco’s Feeling Nothing More - Exc.2
S: Anirella’s Iceman
D: Grasco Guinea Minipig
B: Grasco O: Piergiorgio Lievore

Females

Babyclass

Seaquest Queen of Hearts – VP1
S: Badlesmere Beast Released
D: Seaquest Dark Crystal
B: M.L. Chitty O: Eva Hajkova

Puppy Class

Amadis Bonsai vom Köhlersberg – VP1 Best Puppy
S: Pepe von der Alten Veste
D: Lena Bonsai von Amadis
B: A. Köhler O: Dagmar Brommont-Lothary

Famous Star Exsy – VP2
S: Victory Style Res Ipsa Famous Star
D: Royal Di Lux Mebsuta for Famous Star
B+O: Yulia Arefieva

Queen Amelie vom Limeshain – VP3
S: Little Chili Peppers Schnick Schnack
D: Girly vom Limeshain
B: Klaus Ebert O: Holger Rascher

Junior Class

Haylee Friendly Bulls – Exc.1 JB Clubjuniorwinner
S: Pepe von der Alten Veste
D: Beauty Dinky-M WildFamy
B+O: Denisa Hrdlickova

Unze Gold vom Kaiserstuhl – Exc.2
S: Pepe von der Alten Veste
D: Carla Cook Goldene Kugel
B+O: Hans Schmidt


Famous Star Dream By God Given – Exc.3
S: DJ Image Marso Bull
D: Royal Di Lux I’m Victorious Famous Star
B+O: Yulia Arefieva

Little White Gladiator’s Drama Queen – Exc.4
S: Pepe von der Alten Veste
D: Little White Gladiator’s Crazy Girl
B+O: Oliver Stupp

Winter’s Delight Ceiling Unlimited – Exc.
S: Wladimir von der Alten Veste
D: Native Suns Decima Lucilla
B: Jutta Winter O: Galina Soroka

Diabolique Fire Sajkos Bulldom – Exc.
S: Guido Friendly Bulls
D: Demonique Desire of Sajkos Bulldom
B+O: Anna Sajkowska


Chantico Eos Tanagros – Exc.
S: Light My Fire von der Alten Veste
D: Mooncraft’s Princess of Showland
B: Renata Cernys O Natalia Korneeva

Happy Friendly Bulls – Exc.
S: Pepe von der Alten Veste
D: Beauty Dinky-M WildFamy
B: Denisa Hrdlickova O: Yuliya Kazarina

Bona Dea Plus Venturesome – Exc.
S: Pepe von der Alten Veste
D: Bikato-Parti Nelli
B: V.V. Belkova O: Sergey Marchuk

Intermediate Class

Tiffany Bonsai von Amadis – Exc.1 CACA Clubwinner BOB
S: Wild West Desperado for Ruda Wiedzma
D: Jamaica Bonsai von Amadis
B: Dagmar Brommont-Lothary O: Michael Kästner

Arielle von der Tranitz – Exc.2 res.CACA
S: Charly Brown vom Kaiserstuhl
D: Schmidpeter’s Present
B+O: Marko Wasser

Hope the Mini Warriors – Exc.3
S: Nigel the Warrior
D: Emily the Mini Warriors
B: Anna Dittrich O: Werner Dittrich

Javarke Wee Martials Breed – Exc.4
S: Bullypins Kaimos
D: Transcend Golden Child to Javarke
B: Joy Pilkington O: J. Stenhaug Jensen

Colorful Life in Vegas Chucho Topline – Exc.
S: Zbir od Rudej Wiedamy
D: Killer Piggy Ewimark Rakownia
B: Malgorzata Dubowska O: Gabriela Kolodko



Gellerta Grin-De-Vald – Exc.
S: Santabulls Zhan Batist Emanuel Zorg
D: Marlies of Canterbury
B: Elena Kozlova O: Natalia Korneeva

Human Sight Viva Sensation – Exc.
S: Rebel Spirit Chicago Bull
D: Human Sight Arctic Angel
B+O: S. Gromova

Moolti Zhar-Ptitsa iz Skazki – Exc.
S: Strong Stael Edvard Ruddik
D: Moolti Mersedes La Estrella del Suerte
B: A. Bondareva O: Marina Khenkina

Open Class

Big Trouble I am Smilla – Exc.1 CACA
S: Dier’s Golden Ghost of Mooncraft
D: Little White Gladiator’s A Kind of Magic
B: Jasmin Wiefler O: Oliver Stupp

Clementine vom Castell Lentia – Exc.2 res.CACA
S: Black Jack von Jungeroth
D: Grace vom Glockenhof
B+O: Ingrid König

Dance Perfect Marso Bull – Exc.3
S: Charlie Brown vom Kaiserstuhl
D: Anja v.d. Alten Veste
B+O: Marcel Linhart

Wallenstein’s Aurea – Exc.4
S: Warbonnet Highlander
D: Carla von der Alten Veste
B: Walter Scherzer O: Holger Rascher

Championclass

Demonique Desire of Sajkos Bulldom – Exc.1 CACA
S: Warbonnet Galetia
D: Schastlivaya Bulldomka iz Voiska Tamerlana
B+O: Anna Sajkowska


Virginia Bich – Exc.2 res.CACA
S: Santabulls Zhan Batist Emanuel Zorg
D: Marlies of Canterbury
B: Elena Kozlova O: Olga Polataiko

Parabellum Monserat Kabale – Exc.3
S: Minirox Mister Knowitall
D: Parabellum Paloma Picasso
B+O: Nelli Privaloff

Bullterrier Standard

Males

Baby Class


Ever Lord Bull Capitan – VP1
S: Shirvin Eldorado Man
D: Ever Lord Bull Amazing Girl
B+O: Andreu Martinez

Balkan Bull I am the King – VP2
S: Llanwenarth Love Hurts
D: Balkan Bull Ennjolie
B+O: M. Borvicanovic

Puppy Class

Quinta Do Imperio Spartacus – VP1 Best Puppy
S: Rio Do Areal Colleman of Kadesh
D: Rio Do Areal Chloe
B: A.S. Reed O: C. Rasmussen

Junior Class

Cosmopolitan Ronnie O’Sullivan – Exc.1 JB Clubjuniorwinner Best Junior
S: Moonflower Trigger Sullivan
D: Cosmopolitan Leda
B: György Cseszneg O: Csaba Denk Mezeg

Bullyview Little White Man – Exc.2
S: Blazinbullys Domination of Bullyview
D: Bullyview She’s The One
B: M.+J. Young O: Katerina Koznarova

Tommy Ways de Where is the Magic –Exc.3
S: Westbull Aussie Boy
D: Princess Dheyra de Lord Bull
B: Sergio Alvarez Caballero O: Andreu Martinez

Russian Gaze Iron Cross- Exc.4
S: Wyatt Earp the Joker
D: Aphrodite the Joker
B: Elena Subbotina O: Hedvika Olleova

Russian Gaze I Have a Dream - Exc.
S: Wyatt Earp the Joker
D: Aphrodite the Joker
B: Elena Subbotina O: Milada Vyletova

Javarke Spiced Ice – Exc.
S: Javarke Jack Frost
D: Wanna Be Posh at Javarke
B: Joy Pilkington O: Lisbeth Grave

Bandit – Exc.
S: Durango Kid the Joker
D: Alisha
B: Verena Schleifer O: Sandra Failenschmied-Würzinger

Carpathian King Alpha Dog – Exc.
S: Pannonszepe Wyatt Earp
D: Arnold’s Angel Dust
B+O: Laszlo Dömöss

Optimus Prime Geliet – Exc.
S: Oky Doky Incredible Tornado
D: Zoraya Geliet
B: Ekaterina Moroz O: Sergey Marchuk

Glamorous Glint Eastern Diamond – VG
S: Gwynsel Cymru Fach at Cwmdulais
D: Bright Batterfly Eastern Diamond
B+O: Natalia Tsukanova

Intermediate Class

Moonflower Hopkins – Exc.1 CACA
S: Lubjan Le Patron of Niroux
D: Moonflower Celtic Girls
B+O: Laszlo Kovacs

Harley Dee Ma Che Bello – Exc.2 res.CACA
S: Yoeckydoe’s Gamin
D: Emilia Ma Che Bello
B+O: Ulrike Hoffmann

Garcia Pajar – Exc.3
S: Xanthos Pajar
D: Ulyssia Pajar
B+O: Jaroslav Pavel

Open Class

Chamos Whispered Secret – Exc.1 CACA Schleger Trophy + Double Dutch Trophy Winner
S: Bullyview Entertainment at Lydsyll
D: Yungwood Dance with Me at Chamos
B: Moses O: Michele Sineri

Rebelside John Wayne – Exc.2 res.CACA
S: Northern Thunder of Kilacabar
D: Love Me Tomorrow Timar
B+O: Attila Hüse

Bobuddy Love and War at Llanwenarth – Exc.3
S: Lamellar Love Me Do at Llanwenarth
D: Salutis Just an Illusion at Bobuddy
B: S. Roff O: Probert/Martyka

Laureola’s Keep on Smiling – Exc.4
S: Yoeckydoe’s Gamin
D: Yoeckydoe’s Firelight
B+O: Mag. Regina Bregenzer

Championclass

Madrigal Jas-Ver – Exc.1 CACA Clubwinner BOS
S: Natty Nathan Timar
D: Arha Jas-Ver
B: Jaroslav Selinger O: Oldrich Haluzik

Siradella’s Raffaello – Exc.2 res.CACA
S: Falkos Play with Fire
D: Siradella’s Loco Lucy
B+O: Sylvia Dziba-Bogner

Eliot di Casa Sineri – Exc.3
S: The Mischief Maker
D: Esperanza di Casa Sineri
B+O: Michele Sineri

Boss Hoss the Joker – Exc.4
S: Wyatt Earp the Joker
D: Sweetest Poison the Joker
B: R.+C. Dettmar O: Corinna Zwally

Siradella’s Wise Teddy Bär – Exc.
S: Mighty Bulls Dude Dewey
D: Siradella’s Roxanne Song
B: Sylvia Dziba-Bogner O: Hilde Götz

Almighty Brave Angel of Kilacabar – Exc.
S: Northern Buccaneer of Kilacabar
D: Paparaazi Pure Magic
B: P.Dobson O: Olga Matsepa

Veteran Class

Breslau’s Yankee Doodle Dandy – Exc.1 Best Veteran
S: Jarrogue’s Jim Dandy
D: Bressendorff Imperator
B: Kim + Bente Bressendorff O: Jette +Ulrik Hollensberg

Females

Babyclass

Arizona vom Tropfenden Kessel – VP1
S: Xanthos Pajar
D: Peppermint Bullrich von Amadis
B+O: Stefanie Frey

Question of Time Dark Guiness – VP2
S: Oky Doky Quo Vadis
D: Question of Time Back to Black
B+O: Andre Otte

Puppy Class

Danbull Dark n Delicious – VP1
S: Teirwgwyn Son of a Gun at Meilow
D: Danbull Delicious
B: Claire Tinkler O: Katerina Koznarova

Junior Class

Naomi Plzensky Bull – Exc.1 JB Clubjuniorwinner
S: Eyes of Love of Pretty Pinks
D: Chantal Plzensky Bull
B+O: Zuzana Kopackova

Ever Lord Bull Loca – Exc.2
S: Westbull Aussie Boy
D: Ever Lord Bull Amazing Girl
B+O: Andreu Martinez

Glamour Opalplast – Exc.3
S: Activior Enuff Alredi at Kilacabar
D: Dimbeth Lady Falcon
B: M. Martyka O: Mielcarek/Martyka

Deizi z Rzymskich Legionow – Exc.4
S: Tiapan Mister Clean
D: Aspiryna Buteo Era Teriera
B+O: Henryk Sokolowski


Siradella’s Aneela – Exc.
S: Siradella’s Raffaello
D: Siradella’s Xindy Crawford
B: Sylvia Dziba-Bogner O: Tatjana Stefka

Bullenoias Incrdible Martials – Exc.
S: Javarke Jet Fuel
D: Bullenoias Escada Paradise
B: Linda Vangsnes O: A.J. Stenhaug Jensen

Starburst Wallasey Lass – Exc.
S: Lamellar Hinderton Lad
D: Starburst Music of the Night
B+O: J.+U. Hollensberg

Ultima Una von Amadis – Exc.
S: Xanthos Pajar
D: Irish Coffee von Amadis
B: Dagmar Brommont-Lothary O: Milda Fischer

Palm-ira White Perls UA – Exc.
S: Bobuddy Love and War at Llanwenarth
D: Black Sheep Opalplast Goblin
B+O: Romanchykova

Pole-star White Perls UA – Exc.
S: Bobuddy Love and War at Llanwenarth
D: Black Sheep Opalplast Goblin
B+O: Shnaider

Golden Gate Bull World – Exc.
S: Chamos Whispered Secret
D: Chanel Mademoiselle Bullworld
B+O: Vladislav Jencik

Balkan Bull Hot Love – Exc.
S: Llanwenarth Love Hurts
D: Balkan Bull Belle de Jour
B+O: Borvicanovic

Balkan Bull Hot Pistolette – Exc.
S: Llanwenarth Love Hurts
D: Balkan Bull Belle de Jour
B+O: Borvicanovic

Ever Lord Bull Baby Boom – Exc.
S: Shirvin Eldorado Man
D: Bellisima Anaga de Lord Bull
B+O: Andreu Martinez

Bessy Jane Sofi’s Bull – Exc.
S: Rebelside John Wayne
D: Donna Karan Friendly Bulls
B: Herbert Palicka O: Sona Buknova/Jaroslav Cupka

Intermediate Class

Victim of Prejudice Bafana – Exc.1 CACA
S: Knight of Katalonia Timar
D: Victim of Prejudice Arwen
B+O: Peter Bartos

Rebelside Silver Sea – Exc.2 res.CACA
S: Yoeckydoe’s Gamin
D: Love Me Tomorrow Timar
B+O: Attila Hüse

Gia Pajar – Exc.3
S: Xanthos Pajar
D: Ulyssia Pajar
B+O: Jaroslav Pavel

Our Dream Geliet – Exc.4
S: Oky Doky Incredible Tornado
D: Zoraya Geliet
B+O: Ekaterina Moroz

Nord Line Truly Yours – Exc.
S: Amstirella Cosmic Star Over Javarke
D: Imperiya Alegre Geliet
B: E. Tkalenko O: Olga Belinskaya

Dumiland Halloween Story – Exc.
S: Quentinhill Dancing Legend
D: Dumiland Crazy Chili Pie
B+O: Alin Dumitrescu

Open Class

Moonflower Sweet Heather – Exc.1 CACA Clubwinner BOB BIS
S: Sagacious Defiant
D: Moonflower Celtic Girls
B+O: Laszlo Kovacs

Riannon Tanagros – Exc.2 res.CACA
S: Khlolander Kros Bow
D: Archa Rasels Bull
B: Renata Cernys O: A. Yavorskaya

Isis Nelly of Galloway – Exc.3
S: Valco the Joker
D: Hakira Honesty vom Hünenberg
B: K. Sauder O: Ellen Bailey

Siradella’s Zunami – Exc.4
S: Mighty Bulls Dude Dewey
D: Victoria’s Secret vom Xanadu
B+O: Sylvia Dziba-Bogner

Championclass

Painted Lady Timar – Exc.1 CACA
S: Alecto Kool Barracuda of Kilacabar
D: Melting Melinda Timar
B: A. Jastrzebska O: Peter Bartos

Marybelle Opalplast White Perls UA – Exc.2 res.CACA
S: Wagner Opalplast Lakonga
D: Black Sheep Opalplast Goblin
B+O: Romanchykova

Veteran Class

Siradella’s J’Neala – Exc.1
S: Turkshead Saracen of Kilacabar
D: Russian Gaze Orient Sun
B+O: Sylvia Dziba-Bogner

Laureola’s Up to Date – Exc.2
S: Yoeckydoe’s Yes it’s Me
D: Laureola’s Norma Jean
B: Mag.Regina Bregenzer O: Doris Steinbauer
Ostatnio zmieniony przez Bullwitmo Wto Maj 22, 2012 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
    
#swietliste.cienie
Bulomaniak
ŚWIETLISTE CIENIE


Dołączyła: 26 Wrz 2008

Posty: 3368
Piwa: 855/892
Skąd: Kraków

Ch, Mł Ch
BREATHE WITH ME Świet...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 08:41
   


Gratulacje :D
_____________________________

 
 
 
    
^tufi
Moderator


Dołączyła: 05 Lis 2007

Posty: 7255
Piwa: 1661/444
Skąd: Wlkp.

Danelaw Hells Redeeme...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 09:01
   Re: KLUBOWA AUSTRIA ANIF 19 05 2012


margolciabull napisał/a:
Intermediate Class

Tiffany Bonsai von Amadis – Exc.1 CACA Clubwinner BOB
S: Wild West Desperado for Ruda Wiedzma
D: Jamaica Bonsai von Amadis
B: Dagmar Brommont-Lothary O: Michael Kästner


Ogromne brawa dla Gibolowej księciuniowej córci!!! Idzie jak burza! :)

Gratulacje dla całej naszej ekipy :)
_____________________________
Quem di diligunt, adolescens moritur
 
 
    
#Quentinhill
Bardzo Uzależniony



Dołączył: 11 Wrz 2007

Posty: 718
Piwa: 263/347

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 11:45
   


gratulacje dla Pucki i Dejzi, duze osiagniecie w takiej stawce i u takiego sedziego!
Czy w swiatowce bralyscie udzial czy sobie darowalyscie? ;)
_____________________________

 
 
 
    
#margolciabull
Bulomaniak
margolciabull



Dołączyła: 09 Wrz 2007

Posty: 1396
Piwa: 188/98
Skąd: warszau

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 11:55
   


Quentinhill napisał/a:
gratulacje dla Pucki i Dejzi, duze osiagniecie w takiej stawce i u takiego sedziego!
Czy w swiatowce bralyscie udzial czy sobie darowalyscie? ;)



dzięki :) światówkę sobie darowałyśmy. i nie żałujemy :) )
 
 
    
*Gabriela
Bulomaniak



Dołączyła: 29 Wrz 2010

Posty: 4396
Piwa: 1083/656

Mł.Ch.Pl, Mł.Zw.Kl
Colorful Life in Vega...
bulterier miniaturowy suka

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 16:46
   


gratulacje dla Drago i Demony :D :D
_____________________________
Vegas: http://www.bulterier-foru...-fci-vt4721.htm
Madagaskar i Maroko: http://www.bulterier-foru...mory-vt4640.htm

 
 
    
^Buteo
Moderator



Dołączył: 09 Wrz 2007

Posty: 1675
Piwa: 483/252

Gwynsel CYMRU FACH at...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 19:16
   


gratulacje dla pl ekipy
_____________________________
... podpisuj dni imieniem swym ...


 
 
 
    
#KIKIMORA
Bulomaniak



Dołączyła: 20 Lut 2009

Posty: 9799
Piwa: 2185/2613

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 19:31
   


Gratulacje
_____________________________
Lubię zapach psiej sierści.
 
 
    
#Dum Spiro
Bulomaniak
Dusia&Molly&Tatanka



Dołączyła: 09 Wrz 2007

Posty: 1934
Piwa: 339/189
Skąd: Bochnia

Champion Polski, Mlo...
MERCEDES Dziedzictwo ...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Pon Maj 21, 2012 19:35
   


Gratulacje
_____________________________
Dum spiro, spero - póki oddycham mam nadzieję

 
 
 
    
#Malena
Bulomaniak



Dołączyła: 19 Wrz 2008

Posty: 4328
Piwa: 890/1482
Skąd: Lubin

Int.Champion, Champi...
CATCHY SOFTAIL DEUCE ...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Wto Maj 22, 2012 14:44
   


Gratulacje dla całej naszej ekipy :brawo:
_____________________________
http://www.jumpbull.com.pl/
 
10 
 
 
    
Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:   Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Kciuk  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odp. Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Kalendarz wystaw w Polsce 2012
dragonh3art 2012 - Polska 2 Sob Lis 12, 2011 19:12
dragonh3art
Brak nowych postów World Dog Show 2012 Austria
Buteo 2012 - Europa i świat 72 Sro Wrz 26, 2012 22:38
Kasia64
Brak nowych postów XXVII Klubowa Wystawa Terierów - Zako...
swietliste.cienie 2012 - Polska 95 Pon Sie 06, 2012 22:44
Nika
Brak nowych postów Opole CACIB 30.04.2011 i Klubowa Wyst...
XXX Międzynarodowa Wystawa Psów Rasow...
dragonh3art 2011 - Polska 87 Pon Maj 09, 2011 17:28
PsiStyl
Brak nowych postów KLUBOWA Wystawa Terierów Typu Bull z ...
Zakroczym k/Warszawy
maryniax 2012 - Polska 2 Wto Kwi 10, 2012 13:16
Werona



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®

[ Twoje IP to: 3.95.23.35, używasz: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) ]
Forum w wersji Lo-Fi dla PDA/GSM
bulterier, bullterrier, bull terrier bulterier miniaturowy, miniature bull terrier
audi forum, hodowle bulterierów, bulterier adopcje
Mapa Bulterier - Forum o rasie | Działy | Kategorie | Spis treści | Baza bulterierów
bulterier forum kynologiczne