Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie
 
 
bulterier, bullterrier, bull terrier
Bulterier - forum o rasie
Bulterier - forum o rasie - Warunki rejestracji


Warunki rejestracji na "Bulterier - Forum o rasie"
Nasze forum ma charakter kynologiczny i takiej tematyce jest poświęcone, a jego celem jest propagowanie informacji na temat ras bulterier standardowy i bulterier miniaturowy, oraz promowanie pozytywnego wizerunku tych ras psów. Forum umożliwia uzyskiwanie porad i pomocy przy rozwiązywaniu problemów, jak i także wymianę opinii i doświadczeń, lecz Użytkownicy forum nie ponoszą odpowiedzialności za udzielone rady, dlatego pamiętaj, że rady Forumowiczów nie zastąpią wizyty u weterynarza, behawiorysty lub innego psiego specjalisty. Działanie forum opiera się na dyskusjach i wzajemnej pomocy wszystkich Użytkowników, dlatego wszelkie działania mające na celu tworzenie podziałów i wzmaganie antagonizmów pomiędzy Użytkownikami forum, nie będą mile widziane. W korzystaniu z tego forum wszyscy staramy się kierowac zasadami tolerancji, akceptacji i poszanowania wzajemnego Współużytkowników i ich wypowiedzi wyrażanych w postach na forum z zachowaniem zasad netykiety.

Rejestracja na "Bulterier - Forum o rasie" jest równoznaczna z akceptacją poniższego regulaminu, dlatego zanim utworzysz tutaj swoje konto zapoznaj się z zasadami uczestnictwa, oraz z polityką prywatności: Gdy z jakiś względów nie będziesz mieć ochoty, bądź czasu z dokładnym zapoznaniem się z regulaminem, podczas dokonywania rejestracji na tym forum - to oświadczasz, iż masz świadomość tego, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.

Zmiana nicka na forum - jeśli ktos jest już Użytkownikiem naszego forum i chce zmienic swoj nick na forum, to wystarczy ze napisze prośbe do Administratora z uzasadnieniem, nie zakładajcie nowych kont, gdy chcecie mieć inny nick - bo gdy tak robicie, to jest niepotrzebna praca dla Administracji i bałagan na forum. Osoba, która zmienia nick, jest zobowiązana odgrzebac swoje powitanie i poinformowac w temacie tego swojego powitania innych Uzytkowników forum o zmianie nicka.


kontakt: admin@bulterier-forum.pl   

Bulterier - Forum o rasie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®

[ Twoje IP to: 18.206.194.21, używasz: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) ]
Forum w wersji Lo-Fi dla PDA/GSM
bulterier, bullterrier, bull terrier bulterier miniaturowy, miniature bull terrier
audi forum, hodowle bulterierów, bulterier adopcje
Mapa Bulterier - Forum o rasie | Działy | Kategorie | Spis treści | Baza bulterierów
bulterier forum kynologiczne