Jakim zwyrodnialcem trzeba byc zeby sie znecac nad szczenietami, to tez dzieci bezbronne i delikatne. Jestem pewna ze ludzie znecajacy sie nad zwierzetami maja powazne problemy z psychika , zdecydowanie powinien byc skazany na wieksza kare, dla przykladu dla innych . gdyby kary byly duzo wiesze ludzie 10 razy by sie zastanowili zanim zrobia krzywde zwierzeciu.