VII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych Białystok
Rozpoczęcie godz.10.00 do 17.00.
Stadion MOSiR w "Zwierzyńcu", Białystok, ul. 11 Listopada 28
Wejście z psami od ul. Wołodyjowskiego
wjazd na parking od ul. 11 Listopada (30 zł)
bilety: 12 zł i 6 zł (ulgowe)
Termin przyjmowania zgłoszeń - 9.08.2013 - ostateczny termin !!!
Wystawcy krajowi - opłaty wnoszone do 9.08.2013 - ostateczny termin:
- za pierwszego psa (z katalogiem) 115 zł
- za każdego następnego (bez katalogu) 100 zł
- za psa w klasie baby (bez katalogu) 60 zł
- za psa w klasie szczeniąt (bez katalogu) 60 zł
- za psa w klasie weteranów (bez katalogu) 60 zł
- para hodowlana (bez katalogu) 50 zł
- grupa hodowlana (bez katalogu) 50 zł
- konkurs Młody Prezenter (bez katalogu) 30 zł/dzień
- - psy/suki wszystkich ras polskich,1 zł + 23% VAT
Opłaty za psy zgłoszone w terminie, a wnoszone po 9.08.2013,
wynoszą 150 zł za każdego psa, bez względu na klasę i ilość zgłoszonych psów.
My się z Shandulą zastanawiamy bo pasuje nam i termin i lokalizacja z tym ,że to będzie nasza pierwsza wystawa i czuje stracha
Ktoś jeszcze zamierza się tam pokazać??
I może macie jakieś informacje na temat owego sędziego??
Beata, nic nie bój się
Zgłaszaj małą i jedź.
Zawsze musi być ten pierwszy raz!
W bejbikach nie tak ważny jest sędzia jak pozytywne nastawienie.
To ma być zabawa i nowe doświadczenie dla Ciebie a dla małej oswajanie z rngiem.
Z resztą takim "gamoniom" wiele się wybacza
Mała jest ładna a resztę nadrobi urokiem osobistym
Wyluzuj i zgłaszaj raz, dwa
Buziaki.
P.S.
Właśnie poszperałam w necie...
Sędzia wieeeelki człowiek
Ale wygląda na miłego
Niestety nic więcej nie znalazłam
Oswajaj Shandi z wielkimi facetami- skoczcie na siłownię, na bramkę do dyskoteki albo do jakiejś firmy ochroniarskiej czy coś
Może ja sie pojawie ale nie wiem jeszcze w jakim składzie. Młoda zgłaszajcie! Nie ma lepszej klasy na start gdzie sędzia powinien wybaczyć nieomalże wszystko
Duśka widzę że się zdecydowałaś, super bo nasze maluchy są w tej samej klasie , ... Wydaje mi się że niedawno widziałam was z Mikołajkach,tylko nie mogłam się zatrzymać , i akurat wyjeżdżałam
_____________________________ "Nie ma na świecie przyjaźni, która trwa wiecznie. Jedynym wyjątkiem jest ta, którą obdarza nas pies."
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach