Zapowiada się świetna impreza - poza wystawcami (producentami i sprzedawcami ciekawych zwierzęcych artykułów) mają odbyć się pokazy psów rasowych, groomingu, psich sportów i wiele innych.
Ktoś się wybiera?
Mam darmową wejściówkę dla 1 osoby dorosłej, normalny bilet wstępu to 17zł - chciałby ktoś? Byłoby miło, jakby jakiś grosz za odstępne przelał na konto fundacji bullkowej. Jeśli będzie duże zainteresowanie, to wystawię na aukcji na bull-bazarku - jeśli nie, to kto pierwszy, ten lepszy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach