Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie
 
 
bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Etoile Venturesome pour Ruda Wiedzma
Autor Wiadomość
#minibullterrier
Uzależniony
bullomaniak


Dołączył: 21 Gru 2008

Posty: 555
Piwa: 74/56
Skąd: Poznań

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:16
   Etoile Venturesome pour Ruda Wiedzma


Tak na szybko dwie fotki naszego nowego psiaka :-P który przyjechał do nas dzisiaj w nocy z Ukrainy. Podziękowania dla P. Marka z Ewimark za pomoc w transporcie.

_____________________________
www.odrudejwiedzmy.pl
 
 Autor postu otrzymał 5 piw(a)
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
*MartaPesto, #AV, *bullit, anka s., dragonh3art
#swietliste.cienie
Bulomaniak
ŚWIETLISTE CIENIE


Dołączyła: 26 Wrz 2008

Posty: 3367
Piwa: 855/892
Skąd: Kraków

Ch, Mł Ch
BREATHE WITH ME Świet...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:18
   


Jaka fajna mini-miniaturka :mrgreen: Sliczny białasek :)
_____________________________

 
 
 
    
fila12
Bardzo Uzależniony



Dołączyła: 05 Wrz 2011

Posty: 942
Piwa: 234/194

DRAKULA Dziecko Szata...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:27
   


śliczna :->
_____________________________


 
 
    
Molly
Stały Bywalec



Dołączyła: 23 Kwi 2010

Posty: 187
Piwa: 27/9
Skąd: Włocławek

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:27
   


słodki maluszek :)
_____________________________

 
 
    
#KIKIMORA
Bulomaniak



Dołączyła: 20 Lut 2009

Posty: 9799
Piwa: 2185/2613

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:28
   


Miał być piesek, a przywieziono nam kotka :mrgreen:
_____________________________
Lubię zapach psiej sierści.
 
 
    
#swinka
Bulomaniak
Kosmiczna Odyseja Kennel



Dołączyła: 09 Wrz 2010

Posty: 1426
Piwa: 296/381
Skąd: Trzebinia

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:29
   


Jak toto malusie:*
_____________________________


 
 
    
^tufi
Moderator


Dołączyła: 05 Lis 2007

Posty: 7249
Piwa: 1660/444
Skąd: Wlkp.

Danelaw Hells Redeeme...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:30
   


Kruszynka Krysia? :mrgreen:
_____________________________
Quem di diligunt, adolescens moritur
 
 
    
#KIKIMORA
Bulomaniak



Dołączyła: 20 Lut 2009

Posty: 9799
Piwa: 2185/2613

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:32
   


Muszę uważać, żeby na niej nie usiadł.
Ubranka dla yorka pilnie potrzebne :roll: . Tufi przybywaj i poratuj :mrgreen:
_____________________________
Lubię zapach psiej sierści.
 
 
    
*MartaPesto
Bulomaniak



Dołączyła: 24 Lut 2011

Posty: 1599
Piwa: 473/425
Skąd: Warszawa

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:36
   


Słitaśna zwierzyna :)
Proszę przytulić i wycałowac od cioci i wujaszka :)
_____________________________
Nie jestem nerwowa, ja tylko żwawo i asertywnie reaguję na pieprzenie głupot
 
 
    
#KIKIMORA
Bulomaniak



Dołączyła: 20 Lut 2009

Posty: 9799
Piwa: 2185/2613

Wysłany: Pon Gru 19, 2011 17:38
   


Ja tam nie tulę. Nie całuję kotów :-P
_____________________________
Lubię zapach psiej sierści.
 
10 
 
    
Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:   Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Kciuk  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odp. Ostatni post
Brak nowych postów Etoile Venturesome Pour Ruda Wiedzma
Ruda Wiedźma Suki hodowlane 1 Sro Mar 20, 2013 07:48
makdani
Brak nowych postów ETOILE VENTURESOME POUR RUDA WIEDZMA ...
ETOILE VENTURESOME POUR RUDA WIEDZMA ...
KIKIMORA Mioty szczeniąt, zapowiedzi miotów 176 Sob Wrz 07, 2013 22:10
Ruda Wiedźma
Brak nowych postów USA Ch Magua Od Rudej Wiedźmy & E...
miot "J" od Rudej Wiedźmy
tufi Mioty szczeniąt, zapowiedzi miotów 29 Pon Lis 10, 2014 10:53
nowa
Brak nowych postów First Lady Venturesome for Ruda Wiedzma
Ruda Wiedźma Baby & puppy class - szczenięta 60 Wto Wrz 24, 2013 22:38
tufi
Brak nowych postów Menusha's Uncas for Ruda Wiedzma
minibullterrier Reproduktory 191 Czw Gru 13, 2012 16:50
Malena



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®

[ Twoje IP to: 18.97.14.83, używasz: CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) ]
Forum w wersji Lo-Fi dla PDA/GSM
bulterier, bullterrier, bull terrier bulterier miniaturowy, miniature bull terrier
audi forum, hodowle bulterierów, bulterier adopcje
Mapa Bulterier - Forum o rasie | Działy | Kategorie | Spis treści | Baza bulterierów
bulterier forum kynologiczne