Tak na szybko dwie fotki naszego nowego psiaka który przyjechał do nas dzisiaj w nocy z Ukrainy. Podziękowania dla P. Marka z Ewimark za pomoc w transporcie.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach