Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy jedzeniowe dla psów na sielance w Poznaniu
Autor Wiadomość
#KIKIMORA
Bulomaniak

Piwa: 2185/2613

Wysłany: Nie Mar 06, 2011 18:15
   Zakupy jedzeniowe dla psów na sielance w Poznaniu

Uwaga poznaniacy! Polecam zakupy na poznańskiej sielance przy ulicy Opolskiej. Można tanio i dobrze kupić przegryzki dla psów, dobrej jakości mięso, makaron i susz warzywny od miejscowych producentów z okolic Poznania. Zazwyczaj ktoś z mojej rodziny dokonuje coniedzielnych zakupów psiego żareła. Dzisiaj Zuzka mnie zabrała i muszę obiektywnie przyznać, że dobre zakupy poczyniłam. Tanio i dobrej jakości.Produkty świeżo wędzone, suszone itd. Mięso pakowane i ze stosownym dokumentem.Makarony paczkowane, opisane. Susz warzywny zakupiłam też. Przy kupowaniu większych ilości można negocjować ceny. Tylko trudno tam zaparkować , bo ciasno i tłok straszny.Najlepiej kupuje się u pana z dużego, białego samochodu. Stoi zaraz przy wejściu i nie trzeba wcale oglądać biednych zwierzątek wystawionych na sprzedaż.Podeszwy butów po powrocie do domu należy spryskać płynem dezynfekującym . Zasady BHP należy zachować, żeby nie przywlec w bonusie jakiejś zwierzęcej zarazy :zalamany:

[ Dodano: Nie Mar 06, 2011 20:54 ]
Refleksje z wstępnej konsumpcji - SMAKOWAŁO BARDZO :mrgreen:
Dzisiejszy hit to wędzone raciczki, wędzona golonka.
Sumo buldożek , z racji krzywego ryjka o małej sile szczęk, zadowlił się wędzonym świntuszym ogonem, sztuk1.
Gibol, w trakcie krycia, jutro poprawka, więc załapał się tylko na suszona krtań.
Dumna z naszych gamoni jestem, bo elegancko i metodycznie gryzą, nie łykaja jak durnie. Babcia Torpedka gryzie najambitniej i z największym zapałem :mrgreen:

Autor postu otrzymał 3 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
*bullit, kahaa, Coma
Coma
Bardzo Uzależniony

Piwa: 156/32

Wysłany: Nie Mar 06, 2011 22:29

fajnie wiedzieć to też musimy się tam wybrać na zakupy ;-)

#KIKIMORA
Bulomaniak

Wysłany: Nie Mar 06, 2011 22:32

Możecie się podłączyć pod nasze hurtowe zakupy i nasze rabaty :mrgreen:

[ Dodano: Pon Mar 07, 2011 21:07 ]
Po wczorajszej nieumiarkowanej konsumpcji , dzisiaj dla równowagi każdy zwierz dostał po wędzonym ogonku :-P Chrupiąco i mało było :roll:Jutro spróbujemy suszonych ścięgien wołowych :-P

[ Dodano: Wto Mar 08, 2011 15:00 ]
Dobra przegryzka te ścięgna wołowe, wzbudziła duży entuzjazm i długo konsumowana jest, tylko z wyglądu dość obrzydliwie, ale co tam, ważne że gamoniom smakuje.
Psie kabanosy tez smakują, wyglądają praktycznie tak samo jak kabanosy dla ludzi i podobnie pachną, tylko stopień twardości zdecydowanie większy. Ładnie i praktycznie opakowane w plastikową siateczkę taką jak do włoszczyzny. Cena chyba 5 zł za 6 sztuk.I nie sa wcale małe, są całkiem konkretnej wielkości.
Pozosatały nam jeszcze suszone uszka, wędzone ogony, suszone krtanie(długie to pociacham siekierką, żeby jakoś sprawiedliwie je podzielić) i takie dziwne coś, co nie umiem zidentyfikować, ale jest to wędzone i mięsne bardzo.Następnym razem zapytam miłego pana o to coś, żeby mi objaśnił z czego jest to coś.Może to wymiona krowie, ale to moje domysły są. Kurde, może lepiej nie pytać :roll:

[ Dodano: Sro Mar 09, 2011 13:14 ]
Dzisiejsze uszka suszone już pokonane. Były śliczne, nie za duże, nie za małe, do konsumpcji doskonałe :mrgreen:

*hasimek
Bulomaniak

Piwa: 305/19

Wysłany: Czw Mar 10, 2011 09:08

miesne + wedzone + smierdzace = przepyszne ;)
nasz babolek uwielbia takie przysmaczki
a Sielanka to chyba raz w tygodniu jest?

#KIKIMORA
Bulomaniak

Wysłany: Czw Mar 10, 2011 09:25

Tak, tylko w niedzielę rano.
Ostatnio trochę sporo naszym gamoniom dawałam tych mięsnych, wędzonych i śmierdzących kawałków zwłok zwierzęcych, więc pierwszy tydzień Wielkiego Postu psy będą miały pod hasłem SUCHY CHLEB :mrgreenjako przekąska.: Z powodu posiadania konia, namiętnie suszę wszystkie chlebowe i bułkowe resztki. Psy nasze lubią chrupać, to dostają też, dla higieny jamy ustnej i zębów. Najlepiej wchodzi im pszenne pieczywo, ale konsumują też ciemne, z ziarenkami. Polecam, zwłaszcza dla psów jadających mięso.I muszę naskarżyć w tym miejscu na Myszkę, catelsa, jedyna z całego naszego stada gardzi suchym chlebkiem :roll: . Na szczęście ona nie ma skłonności do odkładania kamienia nazębnego.
Hania, ktoś od nas znowu pojedzie w następna niedzielę po żarełka, zdecyduj co tam chcecie dla babolka i Matys Wam podrzuci.

*hasimek
Bulomaniak

Piwa: 305/19

Wysłany: Wto Mar 15, 2011 08:41

dziekujemy bardzo ale jak narazie tez mamy zapas takich smierdzacych pysznosci ;-) jak beda sie konczyly to poprosimy o przysluge, bo ja nie mam odwagi sie na sielanke wybrac, chyba ze mogla bym zabrac te wszystkie zwierzaki do domu :-/

#KIKIMORA
Bulomaniak

Wysłany: Wto Mar 15, 2011 15:18

Nie jest źle, bo pan z mięsem i smierdzielami, oraz pan z makaronem i suszem warzywnym, stoją blisko wejścia, więc wchodzisz , kupujesz, nie rozglądasz się i zmykasz.

#KIKIMORA
Bulomaniak

Wysłany: Nie Mar 20, 2011 19:59

Dzisiejszym hitem okazały się ogony wołowe wędzone duuuża rzecz :mrgreen: (). Bardzo ładnie sobie pieski dały radę. Nad Wiedźminowem unosił sie aromat wędzonki, a w promieniu kilku kilometrów zapewne słychac było trzask i chrzęst łamanych kości :mrgreen:
Tylko pani Tekla, z racji zaawansowanej ciąży, musiała zadowolić się mniej obciążającą przewód pokarmowy suszoną tchawicą, a buldożek Sumo, z powodu krótkiego ryjka, wędzonym ogonkiem prosiaczka :-P
Mamy duży zapasik kurzych drapaczek to bedziem sobie chrupać :mrgreen: .

[ Dodano: Wto Mar 22, 2011 13:52 ]
Dzisiaj pożarte suszone tchawice. Podziabałam siekierką na mniejsze kawałki, ale szło mi kiepsko, bo siekiera i ja niekorzystnie na siebie oddziałujemy :roll: .Dałam rade i mam wszystkie kończyny :oops: Za to konsumpcja poszła dobrze :mrgreen: , niby takie nic, a jakie atrakcyjne :mrgreen: i tanie :mrgreen:

Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu