Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Zachowanie szczeniaka
Autor Wiadomość
#KIKIMORA
Bulomaniak

Piwa: 2185/2613

Wysłany: Czw Gru 12, 2013 22:10

Moje są bardzo kontaktowe. Aż za bardzo bym powiedziała.
Kontaktowość się wypracowuje. Dasz radę.Musisz być zawsze atrakcyjna dla psa i umieć skupić na sobie jego uwagę. Są na to proste ćwiczenia.

Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Basiorek_Z
Basiorek_Z
Bardzo Uzależniony
zabulliło mnie na maxa :)

Piwa: 302/383

Bigbeat MAGIC KISS AN...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Czw Gru 12, 2013 22:22

KIKIMORA napisał/a:
Moje są bardzo kontaktowe. Aż za bardzo bym powiedziała.
Kontaktowość się wypracowuje. Dasz radę.Musisz być zawsze atrakcyjna dla psa i umieć skupić na sobie jego uwagę. Są na to proste ćwiczenia.

Piwko ode mnie za cierpliwość <3

Jantar, co wiedziałaś o bulterierach, zanim zdecydowałaś się na zakup psa tej rasy ???

Danusiu, moja dorosła sucz, lubi mi siedzieć doopą na twarzy, czy już jej tak zostanie ?? Bo ja proszę żeby zeszła, klaszczę w ręce a ona nic sobie z tego nie robi :roll:

PRZEPRASZAM ZA OFF :oops:

Figa, na zawsze w moim sercu. Tęsknimy za Tobą klocuszku :-(

Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez Basiorek_Z Pią Gru 13, 2013 08:14, w całości zmieniany 1 raz  

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
*NataliaiDrago, klzn, #Złośnica
Jantar

Piwa: 8/16

Wysłany: Czw Gru 12, 2013 22:28

Wiesz,mam takie wrazenie jak by Butcher byl taki ..hmmm...moze brzydko to zabrzmi ale taki maly "tępy osiłek" :) ...Nie slucha sie wogole mimo ze zaczerpnelam wiedzy na temat wychowu szczeniaka z bardzo dobrego zrodla...Jedyne co osiagnelam to to ze nie gryzie mnie (ale za to wszystkich dookola juz tak :) no ale jest tak szkudny ze po prostu glowa mi juz pęka :) ...jemu mozna 100razy cos mowic i za 101 zrobi to samo ,,,jak grochem o sciane :) ....a jak mowie po raz kolejny "zostaw to" to zostawia uspokaja sie, patrzy np. na telewizor, a jak tylko sie odwroce robi to samo..Mam w domu taki maly kojec do ktorego wedruje na kilka minut gdy jest niegrzeczny ,ale jak go wypuszczam znowu jest to samo ..(nie powiem bo zalatwia sie juz na dworze) czasami mu sie "przytrafi"...no ale chodze z nim co 2-3 h....tak wiec w tym temacie jest pojetny ...jak nie spi praktycznie caly czas musze za nim biegac bo wszystko doslownie wszystko co w zeby wezmie to polyka..na dworzu tak samo juz chyba wszystko mu z pyska wyciagalam ...i bierze lapie i w biegu,uciekajac to zjada...hmm...weterynarz powiedziala ze bulteriery bardzo sie uspokajaja jak sa starsze no ale do jasnej ciasnej kiedy ?????...

#KIKIMORA
Bulomaniak

Wysłany: Czw Gru 12, 2013 22:29

Uszczypnij w dupę. Jak dożka ddb mi usiadła na twarz to mało życia nie straciłam. Uszczypnęłam i przestała tak robić.

Autor postu otrzymał 2 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
*NataliaiDrago, klzn
#KIKIMORA
Bulomaniak

Wysłany: Czw Gru 12, 2013 22:49

Droga Jantar , 3 tygodnie to faktycznie szmat czasu. A tak swoja drogą to gratuluję charakteru u szczeniaka. Nic tylko się cieszyć, zdrowy, normalny szczeniak bulteriera . Wet nie ma racji. Samce, pod warunkiem, że są zdrowe , pozostają aktywne i kreatywne do późnego wieku i nigdy nie przestana zachowywać się jak szczeniak.
Owszem, wyegzekwowanie od nich pewnych zachowań jest bardzo trudne, ale nie jest niemożliwe. Dlatego bulteriery są takie za***iste i za to je kochamy :mrgreen:
PS. To w końcu w pachwinach te jądra czy w jamie brzusznej?Jak w pachwinach to zejdą, tylko masuj.

*NataliaiDrago
Bulomaniak

Piwa: 542/649

Wysłany: Czw Gru 12, 2013 23:10

Przepraszam za offa ale...
Baśka, Kikimora - jebłam :mrgreen:

Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Basiorek_Z
#KIKIMORA
Bulomaniak

Wysłany: Czw Gru 12, 2013 23:18

Droga Natalio, ja też bym jebła o mało co, na śmierć nawet. Szczypanie skuteczne. Trza se radzić jak śmierć, a raczej dupa,zagląda w twarz i zagraża życiu człowieka :-P
Również przepraszam za offa.

Autor postu otrzymał 2 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
*NataliaiDrago, Basiorek_Z
Jantar

Piwa: 8/16

Wysłany: Pią Gru 13, 2013 02:31

KIKIMORA napisał/a:
Samce, pod warunkiem, że są zdrowe , pozostają aktywne i kreatywne do późnego wieku i nigdy nie przestana zachowywać się jak szczeniak.

PS. To w końcu w pachwinach te jądra czy w jamie brzusznej?Jak w pachwinach to zejdą, tylko masuj.

Jadra sa w pachwinach ,
omg jesli on bedzie zachowywal sie tak jak bedzie dorosly to bede chyba musiala kupic nam zbroje a dom zmienic na metalowy ...przeciez on wszystko gryzie,jak leci...narazie zabki sa male a jak bedzie 20 kg. starszy ...Nie wyobrazam sobie takiego zachowania u duzego psa....Ja rozumiem jak by biegal ,skakal,bawil sie ale on wszystko gryzie po prostu szarpie,rozrywa ...wszystko musialam pochowac a to co zostalo jest pogryzione ....Ludzie ,pomocy :shock:

Wiem ze 3 tygodnie to niedlugo ale juz jakies tam spostrzezenia mam ...Psiak byl bardzo spokojny ,wrecz uosobienie spokoju ...lubilam wszedzie z nim chodzic bo wszedzie mozna bylo go spuscic ze smyczy ,zabieralam go nawet do znajomego do baru i biegal miedzy ludzmi...mial swoje "odbicia" bo np. wrecz chorobliwie bronil samochodu w ktorym zostal zamkniety (przez to mial tez nos caly w szramach) i skakal na sciane jak widzial na niej cień...ale ogolnie byl bardzo przystepnym psem...

Uwagi obsługi forum:
dyskusja o wnętrostwie została wydzielona tutaj:
http://www.bulterier-foru...r-vt8687,10.htm
dragonh3art

*Jara
Bulomaniak
Bull-terror

Piwa: 172/27

Żorżeta Niebezpieczne...

Wysłany: Pią Gru 13, 2013 06:31

Jantar jeśli nie będziesz robić nic z psem to pies będzie robił co chciał z Toba. Dlatego się mowi, , psy się wychowuje.

Basiorek_Z
Bardzo Uzależniony
zabulliło mnie na maxa :)

Piwa: 302/383

Bigbeat MAGIC KISS AN...

Wysłany: Pią Gru 13, 2013 08:27

Cytat:
(omg jesli on bedzie zachowywal sie tak jak bedzie dorosly to bede chyba musiala kupic nam zbroje a dom zmienic na metalowy ...przeciez on wszystko gryzie,jak leci...narazie zabki sa male a jak bedzie 20 kg. starszy ...Nie wyobrazam sobie takiego zachowania u duzego psa....Ja rozumiem jak by biegal ,skakal,bawil sie ale on wszystko gryzie po prostu szarpie,rozrywa ...wszystko musialam pochowac a to co zostalo jest pogryzione ....Ludzie ,pomocy :shock: )

Jantar poczytaj sobie o wychowaniu bullteriera
tu masz cały DZIAŁ
http://www.bulterier-foru...ietami-vf36.htm
całe 6 stron działu, to masz Kochana co czytać przez weekend. Na pewno znajdziesz tam większość nurtujących Cię pytań czy obaw.

i wklejam Ci jeszcze jeden link do działu, baardzo istotny, poczytaj dokładnie wszystko, może łatwiej Ci będzie zrozumieć twojego psa ;-)
http://www.bulterier-foru...izacja-vf38.htm

A na koniec proponuje zajrzeć do czytelni
http://www.bulterier-forum.pl/czytelnia-vf46.htm

P.s na jąderkach się nie znam, ale może zmieć weta, jak ten nie umie się zdecydowac, gdzie one są. Może inny wet pokaże Ci tez jak je masowac, żeby zeszły na dobrą drogę, czyli tam gdzie powinny być :mrgreen:

Figa, na zawsze w moim sercu. Tęsknimy za Tobą klocuszku :-(

10 

Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu