Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawki ...
Autor Wiadomość
gaga
[konto wygaszone]

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 16:00
   Zabawki ...

Zakładam nowy temat bo jestem lewa :roll: hah i coś mi szukanie nie idzie ... jeśli jednak był taki temat wybaczcie ;)

Możecie mi podać jakieś dobrze zaopatrzone strony www z zabawki dla buli ?

Szukałam po sklepach , na allegro itp. Ale kupować po 1 zabawce z każdego innego sklepu mi się mało kalkuluje bo więcej mnie wysyłki kosztują :P Dlatego chciałabym zrobić jedne porządne zakupy w 1 sklepie z 1 wysyłką :zly:

Podpowiem ,że moje sucze są strasznie wybredne 8-) Jak widać nie tylko przy jedzeniu ,ale również i w zabawkach ...

Sznury mamy chyba 2 ... (Dla buli takie większe) + jeden mniejszy dla yorka - :roll: oczywiście bawią się yorkowym....
Piłeczke miały taką fafuśną to mój mądry TŻ zostawił w Będzinie na wystawie (razem z ringówką...) hah ,ale to chyba z podniecenia ,że Carmena stała i nawet się dla niej miejsce znalazło ... a ja się skapnęłam wczoraj ,że tych rzeczy ni mo w domu :zly:

Piłeczki piszczące - owszem uwielbiają ,ale mają 1 która już nie piszczy :(
Piłeczki tenisowe pogubiłyśmy na spacerach chyba bo przekopałam mieszkanie i ni mo ...
Wszelkiego typu piszczałki - nie piszczą już :]

Konga miały 2 tygodnie i ... zgubiły ... hah nie wiem jak one to robią ,że mają zabawki i one giną :/ Zrozumiałabym przy wielki domu,ale nie w mieszkaniu :kwasny: Ehhh no nic ... po generalnym porządku znalazłam , aż 3 zabawki ... z czego 1 się bawią [sznurów nie liczę bo je akurat mają w głębokim poważaniu...]

A tą piłeczke ,która została w Będzinie też zakosiły kumplowi :mrgreen: który nawet nie śmiał się o nią upominać bo wiedział ,że Mafia jej nie odda 8-) 8-) Ale nie chce mi się jechać do hurtowni na 2 koniec krakowa po 1 piłke ,a niestety nie mają dużego wyboru zabawek dla dużych psów .... obroże, smycze,miski,smaki OWSZEM ale zabawki ... ehh multum dla yorków / kotów i innych niskopiennych ... :(

Kto pomoże i coś poleci ? Bo ja przy tym asortymencie z Allegro.pl już zgłupiałam :(

*Ryuchi
Bulomaniak
Happiness is a warm puppy

Piwa: 297/206

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 16:20

Ja szczerze powiedziawszy mam ten sam problem... Każdy produkt z innego sklepu :( więc też jestem zainteresowana odpowiedzią :)

#KIKIMORA
Bulomaniak

Piwa: 2185/2613

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 16:23

Chyba był temat o zabawkach, ale spoko. Tematów zabawkowych nigdy dość, bo niszczycielstwo buli spore albo olewactwo kompletne, bo nie każda zabawka przypasuje danemu osobnikowi.
Właśnie zakupiłam dla Redki Wredki polecaną przez kogoś piłeczkę. To taka duża, lana piłka, dość ciężka i chyba trudna do rozszarpania . Pyra taką ma. Ta jest firmy Trixie i kosztuje w sklepie 11.90zł. Jest w ulubionym przez Redkę kolorze niebieskim. No i teraz się zastanawiam dać jej na chwilę, czy poczekać na po szczeniakach. Chyba dam na chwilę, ucieszy się :-P

Tak mnie korci kupno tych pseudokongów

gaga
[konto wygaszone]

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 16:47

http://allegro.pl/item116...ula_trixie.html

Jak dla mnie nieco za mały otworek :roll: Miałam podobną znajoma ,która pracowała w zoologu mi takową poleciła z kolcami (gumowymi ,żeby nie było..) ale otworek był taki sam i nieco się namęczyłam poszerzając go :/ Ahhh dopiero po zrobieniu większej dziury suki zaczeły się nią interesować i tym co w środku :D

Swego czasu dawno ,dawno temu pamiętam miałam taką w domu dla owczarka niem. :
http://allegro.pl/item116...lka_trixie.html

Ale plastikowe dziadostwo było i tłukło się co nie miara :-? ale plus jest taki ,że ma regulację otworka :lol:

http://allegro.pl/item116...cm_wroc_tx.html
Taką żeśmy mieli, frajdy było sporo świnka cała była, aż nie spotkała się z psami p.Agnieszki :roll: hah miała żywot minuty :lol: więc TŻ ma nam odkupić :D

http://allegro.pl/item117...ana_okazja.html
Taką mieliśmy ,ale akurat nie TRIXIE :( czerwoną i została na wystawie ...

Wszystko takie fajne kolorowe ,ale mi się podoba to nie znaczy ,że i psu spasuje :zly:

:( To jak z tymi sklepami :?: :roll:

Stanzabetika
Uzależniony

Piwa: 175/474

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 18:00

No ja akurat na allegro ani nigdzie indziej przez internet nie kupuję, bo mam takie małe zboczenie, że zabawkę muszę wziąść do ręki i sprawdzić wykonanie. A kupując przez internet nie mam takiego luksusu... W miarę możliwości po zabawki chodzę do sklepu razem z psami. Zawsze coś im się spodoba. A biorac pod uwage wielkość mojej Fsi to na zaopatrzenie nie mogę narzekać. Sznury są OK, ale też mają takie malutkie (Trixie 12cm). Dzisiaj przytaszczyłam taaakiego duużego z czterema supłami i też jest super :) właśnie się z nim ciagają. Następnym psiowym hitem są piłeczki z takiej extra gumy - lekko jajowate, zwierzakopodobne z "antenką" - piszczą i odbijają się w nieprzewidywalnych kierunkach (NOBBY). Pierwszą taką zabawkę Leyda znalazła 3 lata temu. Nadal jest cała chociaż nie piszczy. Pozostałe 3 kupywałam jak gdzieś je znalazłam. Nawet szczeniackie zęby R2D2 nie były w stanie ich zniszczyć. Są super. Natomiast piłek tenisowych absolutnie nie polecam. Czytałam gdzieś kiedyś, że materiałowa otoczka takiej piłki jest stworzona ze składników szkodzących psom i jest zdecydowanie zabawką nie psijazną.

#Arnika
Stały Bywalec

Piwa: 100/113

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 21:37

Ryuchi napisał/a:
Ja szczerze powiedziawszy mam ten sam problem... Każdy produkt z innego sklepu :( więc też jestem zainteresowana odpowiedzią :)

Ryuchi, chyba coś przeoczyłam.. Czy wreszcie doczekałaś się swojego bulla? :super: Ekskjuzmi za off top

^tufi
Moderator

Piwa: 1661/444

Danelaw Hells Redeeme...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 21:59

KIKIMORA napisał/a:
Właśnie zakupiłam dla Redki Wredki polecaną przez kogoś piłeczkę. To taka duża, lana piłka, dość ciężka i chyba trudna do rozszarpania . Pyra taką ma. Ta jest firmy Trixie i kosztuje w sklepie 11.90zł. Jest w ulubionym przez Redkę kolorze niebieskim. No i teraz się zastanawiam dać jej na chwilę, czy poczekać na po szczeniakach. Chyba dam na chwilę, ucieszy się :-P

Normalnie to ona 24,90 kosztuje pse pani :cool:
I jak Redzia - zadowolona?

#KIKIMORA
Bulomaniak

Piwa: 2185/2613

Wysłany: Sob Lip 31, 2010 22:53

Szczęśliwa :mrgreen: Piłka zatapialna, więć duża frajda przy wyciąganiu z basenika :mrgreen: Dziękujemy za korzystny zakup :mrgreen:

SharkyTbg
Początkujący

Piwa: 3/3

Wysłany: Nie Sie 01, 2010 00:36

Też mamy problem z gubieniem zabawek w mieszkaniu, ale jaką mały ma frajde kiedy gdzieś za łózkiem znajdzie piłeczkę, której pare dni nie widział :mrgreen: może też Twoje psy mają jakiś składzik, o którym Ty nie wiesz ;-)
Nasz w domu bawi się wszystkim, co dajemy mu do zabawy, jest mało wybredny, tylko trzeba go odpowiednio zainteresować to szaleje :-D Ma takiego piszczącego jeża, ale lubił się nim w nocy bawić i dlatego już nie piszczy :mrgreen: wszelkiego rodzaju sznury, piłki najlepsza chyba jest do siatki zwykła piłka mimo, że teraz z niej została tylko skóra to nadal ją gryzie :lol: Lubi też bawić się oponą od roweru, pluszakami ale już mu nie dajemy bo wydziera wszystko ze środka i zjada :->
Też szukaliśmy na necie kiedyś jakiegoś dobrego sklepu bo u nas w mieście w sklepach mały wybór czy obroze czy smycze, wszystkie mało ciekawe i dla mniejszych psów, ale chyba tylko na allegro jest największy wybór ;-)

gaga
[konto wygaszone]

Wysłany: Nie Sie 01, 2010 13:35

SharkyTbg napisał/a:
może też Twoje psy mają jakiś składzik, o którym Ty nie wiesz

Dzięki ,ale wyobraż sobie że już całe mieszkanie zostalo przeszukane ( za/pod) meblami i nie ma więc jak widać - moje psy składizku nie mają ... Jak zbierają zabawki to w klatkach chomikują na lub pod kocykami :-D

A wracając do tematu..... :roll: Troszku inne pytanie było i oczekiwaliśmy nieco innych odpowiedzi ... :roll:

" Możecie mi podać jakieś dobrze zaopatrzone strony www z zabawki dla buli ? "

Mam nadzieje ,że chociaż jeden link do takiego sklepu się pojawi ,że będę mogła spokojnie kilka tych zabawek zamówić ..
Z góry.. dzięki :lol:
10 

Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu