Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
WIELKOPOLSKIE- najlepsze lecznice
Autor Wiadomość
#aguś
Bulomaniak
OPTYMISTKA

Piwa: 1230/654

CH.PL
FUNNY ZBYSZ-BULL
bulterier standardowy suka

Wysłany: Wto Maj 06, 2008 20:52
   WIELKOPOLSKIE- najlepsze lecznice

LECZNICA ZWIERZĄT KOALA
ul. B. Prusa 13
64-100 Leszno
tel. 0-65 529 73 33
dyżur całodobowy: 0-603 956 966
prowadzą ją:
lek. wet. Rafał Markiewicz
lek. wet. Piotr Wojtecki
tech. wet. Szymon Bajzert
lek. wet. Katarzyna Mikrut

Lecznica oferuje fachową pomoc oraz RTG, USG, EKG

POLECAM

#anivellen
Uzależniony

Wysłany: Wto Maj 06, 2008 21:05

zdecydowanie NIE POLECAM!!!!!!

1. przykład - zerwane wiązadło - zrobili RTG, zapakowali w gips - zapłaciłam jak za zboże - po 24 godzinach na sygnale jechałam do Wrocławia, żeby gips zdjąć bo łapa tak opuchła, że było ryzyko martwicy palców - gips był założony za ciasno, a zdiagnozowane złamanie okazało się być zerwaniem wiązadła - lekarz mi baaaaardzo długo tłumaczył i pokazywał na zdjęciu w którym miejscu jest złamanie - to samo zdjęcie oglądane przez dr. Niedzielskiego okazało się być A. źle zrobione i nieczytelne B. rzekome złamanie było łączeniem dwóch kości.

2. przykład - kocie testy - 2 razy dzwoniłam do lecznicy z pytaniem czy mają dostępne od ręki testy na kocie zakaźne - tak mają - pojechałam - okazało się, że owszem mają ale tylko jeden bo jak dzwoniłam to się nikomu nie chciało do lodówki zajrzec - oczywiście powiedzieli mi to dopiero jak już pobrali kocie krew a ja miałam 2 dni do wyjazdu. Mimo, że kota była zachipowana (wymogi kociego związku) i zaszczepiona na wściekliznę, nie chcieli mi przepisać szczepienia do paszportu, twierdząc, że nie ma pewności, że kot w ogóle był zaszczepiony i że wet który go szczepił ma uprawnienia do wystawiania paszportów - czyli jakieś niewyobrażalne bzdury! Chodziło tylko o to, żebym zapłaciła za kolejne szczepienie kota - co po pierwsze jest zwykłym naciągactwem, a po drugie akurat w przypadku kotów jest niebezpieczne. Pomijając już fakt, że musiałam się baaaaardzo długo upierać, żeby mi do tego pobierania krwi koty nie usypiali - bo to taki standard jest podobno.

Za każdą wizytę płaci się 50zł extra (poza kosztami leków i badań) - nie wiadomo za co - bo bez względu na to, że byłam tam już wcześniej, za każdego zwierzaka liczą osobno 50 zeta za pierwszą wizytę! Czyli jak byłam z psem, a później idę z kotem - to i tak za każdego "nowego" płacę 50zł.

Lecznica ładna, ale niestety to wszystko.

#aguś
Bulomaniak
OPTYMISTKA

CH.PL
FUNNY ZBYSZ-BULL

Wysłany: Wto Maj 06, 2008 21:33

Przykro mi ale przy rozmowie o testach i szczepieniach w lecznicy byłam i trochę inaczej to wyglądało, więc ........ . Fakt za pierwszą wizytę płaci się więcej, ale bzdurą jest, że przy kolejnym zwierzaku cała procedura się powtarza.

#anivellen
Uzależniony

Wysłany: Sro Maj 07, 2008 07:25

Nie przypominam sobie, żebyś była w gabinecie w trakcie dyskusji czy kota uśpić do pobrania krwi czy nie, czy w związku z wyjadem do Niemiec powinnam mu zrobić przeciwciała czy zaszczepić jeszcze raz - bo przecież szczepionka którą była zaszczepiona mogła być przeterminowana :D

Odnośnie opłat - Pierwszy był buldożek - zapłaciłam pokornie 50zł, później była moja pręguska - kolejne 50zł - przy kocie też zapłaciłam 50zł za pierwszą wizytę. Więc widocznie, tylko mnie tak specjalnie traktują i każą sobie płacić za nic.

A jeśli chodzi o kocie testy, to jedyne czego oczekiwałam i o co prosiłam telefonicznie (2 razy) to zrobienie 3 kroków w kierunku lodówki i sprawdzenie czy są obydwa - na Fiv i na Felv - skończyło się na tym, że musiałam na własny koszt, kurierem wysyłać krew do Warszawy. O szopce z paszportem już nawet nie chce mi się wspominać, bo argumenty były absurdalne.

I nie piszę tego z punktu widzenia osoby która pracuje u konkurencji - tylko z punktu widzenia pacjenta. Rozumiem, że Ty jako osoba prowadząca salon w tej lecznicy możesz mieć inne odczucia, byłabym nawet zdziwiona gdyby było inaczej :lol:

#aguś
Bulomaniak
OPTYMISTKA

CH.PL
FUNNY ZBYSZ-BULL

Wysłany: Sro Maj 07, 2008 10:06

Wiem, co słyszałam, ale nie o to chodzi, przecież to jest dział "polecane lecznice" a nie udowodnijmy sobie, kto ma rację, ilu ludzi oferujących usługi tyle opinii, więc ja polecam, a ty nie i jest OK, nigdy nie będzie wszystkim wszystko się podobało :mrgreen:

^Bullwitmo
Moderator
Gina, Majka, Will, Chip

Piwa: 505/1371

C.I.B.ChPL/HU/AT,MłC...
SCHASTLIVAYA BULLDOM'...
bulterier miniaturowy suka

Wysłany: Sro Maj 07, 2008 12:02

Jeśli mogę coś napisać, to tylko pozytywnie.
Wyciągaliśmy z Kasią-Doddy sunię bulinkę z pobliskiej pseudohodowli. Sunia była w tak kiepskim stanie, że postanowiliśmy, zanim oddamy ją do DT, aby natychmiast obejrzał ją weterynarz. Trafiliśmy do KOALI. Sunia została zbadana i wstępnie zdiagnozowana. Dostała leki, które ze względu na jej stan zdrowia, były konieczne do natychmiastowego podania i jeszcze na początek "nowej drogi życia" dla suni, dostaliśmy wór karmy weterynaryjnej Royal Canine - gratis.
Aguś - wielkie dzięki :-D

https://www.facebook.com/BullwitmoFCI
Witek - https://www.facebook.com/bullwitmo
Rona & Trojka [']

Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
#aguś
Dominika Gofron
Uzależniony
Jones i Biba

Piwa: 167/24

Wysłany: Czw Paź 22, 2009 22:56

A ja Wa polecę klinikę dr Juszczaka na ul. Bułgarskiej, który przez długi czas prowadził mojego Tosę (nerki, nowotwór, serce, dysplazja...) a teraz dba o Jones. Wyważony, wykształcony, doświadczony...co więcej mam pisać i do tego rozpieszczjąca wszytskie psy pani Krysia.

*hasimek
Bulomaniak

Piwa: 305/19

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 15:38

Poznań: lecznica Akademicka, ul Wojska Polskiego 52, przy Uniwersytecie Przyrodniczym. Polecam bo miałam tam praktyki a później chodziłam pomagać więc wiem jak wszystko wygląda od kuchni i jakie jest naprawde podejscie do pacjenta i klienta.
Przyjmują 3 panie doktórki: Agnieszka Sobieralska którą polecam na 1szym miejscu (moja znajoma, bdb lekarz, sympatiko, super podejscie do zwierzaka), Oliwia Chosia (nie dla kogoś kto sie spieszy, ale lekarz bdb), i pani dr Joanna która osobiście mi nie pasuje. Oprocz nich szefostwo dr Antosik (bdb ortopeda) i dr Bukowska ale oni pojawiaja sie w lecznicy tylko na powazniejsze zabiegi i konsultacje. Czasami jest tam wiecej doktorek ale to sie zmienia, 3 wyzej wymienione sa na stale. Lecznica czynna 8-22. Trzeba sie spodziewac duuuzych kolejek, zwlaszcza kiedy jest Agusia ;-) (poniedz, sroda 8-15, czwart 15-22-> i wtedy jest najgorzej). tel do lecznicy 618487563. aha a w niedziele nie warto przychodzic na szczepienia czy jakies blache sprawy bo po 1sze jest to wkurzajace bo lecznica jest dlugo otwarta i watpie zeby komus nie pasowalo w tygodniu wpasc i zalatwic takiej sprawy, a po 2gie jest doliczana dodatkowa oplata, chyba + 50% wizyty. takze niedziela jest przeznaczona na kontynuacje leczenia i nagle wypadki. oczywiscie na miejscu RTG, USG, bad krwi, kalu, moczu itd. POLECAM!!!

zuz
Zaangażowany

Piwa: 67/74

Wysłany: Pon Maj 17, 2010 19:27

ja i grandziara podpisujemy się pod postem Hasimek wszystkimi kończynami :) nawet co do opisów poszczególnych wetów - chociaz, znam tez kilku zwolennikow "konkretnego" podejscia do pacjentów dr Joanny ;)
a do tego grandziara tak lubi to miejsce, ze przy kazdej wizycie próbuje sama na stół wskoczyc, hehe

#KIKIMORA
Bulomaniak

Piwa: 2185/2613

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 11:22

Nasza, znaczy moja i moich dzieciaków, Alma Mater , ma bardzo porządną lecznicę, a zoohigieny i profilaktyki nauczają ludzie tam pracujący. My korzystamy z ich usg, bo bardzo ładnie w tej lecznicy robią i nie ma wątpliwości co do ich diagnozy w kwestii odczytania usg.Polecam serdecznie!

10 

Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu