Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dragonh3art
Czw Gru 23, 2010 19:06
Smakołyki, przysmaczki, treserki
Autor Wiadomość
^tufi
Moderator

Piwa: 1661/444

Danelaw Hells Redeeme...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 00:47
   Smakołyki, przysmaczki, treserki

Moje dziewczyny oszalały ostatnio na punkcie rurek i kości z macedu - wapno-bekon (opcja wapno-chlorofil smakuje również):
http://www.maced.com.pl/p...&id_product=206

Z innych przysmaczków:
- ciasteczka boscha dla szczeniąt (mono puppy) http://www.ceneo.pl/4604447
- kostki z trixie - na opakowaniu york, małe i bardzo aromatyczne, idealne do szkoleń http://animalia.pl/produk...dla_pieska.html
- miękkie kabanosy w trzech smakach: wołowina, cielęcina i drób, dystrybucja jk animals - sprawdzę w pracy i wkleję fotkę po weekendzie

A czym kusicie swoje psiaki?

*Vanilla
Bulomaniak
Blanka

Piwa: 99/51

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 10:01

Blanciara uwielbia właśnie te kostki z bekonem. Do nauki stania w bezruchu używałam frolików, ale tych niemieckich. Niestety już się jej znudziły i właśnie poszukuję czegoś na zastępstwo. Aktualnie w zastępstwie zastępstwa daję berlinki :evil:

#swietliste.cienie
Bulomaniak
ŚWIETLISTE CIENIE

Piwa: 855/892

Ch, Mł Ch
BREATHE WITH ME Świet...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 10:24

Frolic lub coś w podobnie wyglądającego z Macedu właśnie, parówki, kawałeczki kurczaka, albo Royal Dental :mrgreen:

*cobrad
Bulomaniak
Nati & Kiki moje słoneczka:)

Piwa: 257/327

Kikimora od Rudej Wie...
bulterier miniaturowy suka

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 10:27

U mnie w przypadku obu bab w zasadzie cokolwiek co się nadaje do jedzenia :D
Mam ciasteczka dla szczeniaków takie małe w kształcie kosteczek te Mono Puppy , wcześniej były ciasteczka w kształcie zwierzątek o zapachu wanilii - w smaku nie wiem ale kusiło spróbować :)

Kikimora od Rudej Wiedźmy, Maxi [*]

^tufi
Moderator

Piwa: 1661/444

Danelaw Hells Redeeme...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 11:17

cobrad napisał/a:
wcześniej były ciasteczka w kształcie zwierzątek o zapachu wanilii - w smaku nie wiem ale kusiło spróbować :)

Są przepyszne, bardzo słodkie, najsmaczniejsze te brązowe - u mnie w sklepie wszystkiego próbują, zanim się sprzeda klientowi :mrgreen:

*Vanilla
Bulomaniak
Blanka

Piwa: 99/51

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 11:53

O, waniliowe to może dla siebie kupię :evil: Ja muszę mieć coś, co jest trochę większych rozmiarów, bo Blanciara ma tendencję do łykania bez gryzienia, a znając jej szczęście i nadpobudliwość mogłoby to się kiedyś dla niej źle skończyć :roll: Są takie ciasteczka w kształcie kosteczek - o trzech smakach i kolorach, pedigree ma to też pakowane - to byłoby idealne pod względem wielkośći i twardości, jednakże Blanik dostał po tym syfów, co mnie specjalnie nie dziwi :-?

sziiisza
Bardzo Uzależniony

Piwa: 106/142

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 13:27

cobrad napisał/a:
wcześniej były ciasteczka w kształcie zwierzątek o zapachu wanilii - w smaku nie wiem ale kusiło spróbować :)

Zgadzam się z Tufi, te ciasteczka są przepyszne :-D , mój sznaucer je uwielbiał, ale czasami było tak, że ja zjadłam więcej niż on :roll: .. Poza tym, to tak z obserwacji, póki co żaden pies nimi nie pogardził :lol:

Kamcia
Stały Bywalec

Piwa: 14/3

Wysłany: Sob Lut 27, 2010 14:25

produktow maceda nie znam, ciekawe czy sa gdzies w ZG, bo wygladaja zachecajaco! Ja swojemu moge teraz kupowac tylko miekkie, bo zeby juz nie te niestety (ma prawie 12 lat...), kiedys uwielbial jesc wedzone uszy swinskie, kurze lapki (aczkolwiek teraz sie zastanawiam czy to byl dobry pomysl dawac je, bo jak wiadomo kosci kurczaka sa niebezbieczne... :roll: ), takze wedzone kosci wolowe i te prasowane ;) Teraz pozostalo mu jesc tylko drobiowe/wolowe paseczki typu Schmackos (z tym ze wole kupic tansze, np. Hiltona 20szt. zamiast 5szt Pedigree :-/ ), takze kolorowe kabanoski (bo w stosunku do ceny jest ich baardzo duzo w paczce) :) Co do smakolykow malych do szkolenia, badz tak poprostu, to kupuje mu czesto czegos na wage, np. male kosteczki, albo dropsy czekoladowe (dla psow rzecz jasna). Jednakze przy bardziej "kompleksowym" treningu na dworze, gdzie potrzeba wiecej, malych smakolykow, poprostu kroje zwykla, cienka parowke (kazdy "plaster" na cztery czesci). Moze nie jest to najzdrowsze, ale zaleznie od treningu zjada w ten sposob przewaznie ok pol parowki, wiec nie jest to duzo i tylko raz kiedys ;) A on przynajmniej daje sobie za to jajka ogolic :P

Spill
Początkujący

Otrzymał 6 piw(a)

Wysłany: Pon Mar 01, 2010 23:33

Felka uwielbia ciasteczka Eukanuby Healthy Extras Puppy & Junior jako że zalecana dzienna dawka to 3-4 ciasteczka zazwyczaj do szkolenia łamiemy je na mniejsze kawałki. Do szkolenia również używamy kawałków kiełbasy drobno pokrojonych w kosteczkę (śląska daje radę :mrgreen: ), czasami gravy bones od Pedigree. Gdy chcemy aby w domu było spokojnie kawałek pachnącej kiełbaski do Konga - i mamy 30 minut spokoju :-D . Jedynym przysmakiem który jej nie smakował były żwacze wołowe - może to i dobrze bo zapach mają raczej mało przyjemny.
A zapomniałem Felka uwielbia kocią karmę - u znajomych zawsze wyczyści miskę kotu, zje jego wszystkie przysmaki, zapewne wszelakie "whiskasy" nadają się świetnie do szkolenia.

*Moniq
Bulomaniak

Piwa: 465/522

Wysłany: Wto Mar 02, 2010 00:25

Ciasteczka - zwierzaki to niebo w gębie . To są według mnie zwyczajne herbatniki i też je podjadałam psu :oops: :lol: Obecnie mój pies nie pogardzi niczym co nadaje się jako tako do zjedzenia . Kawałki jabłka, parówki , pokrojone w kawałki Dental Sticks , żwacze, uszy środkowe , Frolic ... Wolę jednak dać żwacza lub kawałek jabłka lub banana niż Pedigree .
Jak August był mały to jeszcze się wysilałam i sama mu piekłam ciasteczka dla psów . Jak ktoś będzie zainteresowany to mu przepis podam :-)

10 

Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu