Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenie dla młodego psa w Gdyni
Autor Wiadomość
doranna2
Początkujący

Postawił 8 piw(a)

Wysłany: Pon Sie 03, 2015 08:20
   Szkolenie dla młodego psa w Gdyni

Witajcie:)
Czy możecie mi polecić jakąś dobrą szkołę dla psów w Gdyni lub okolicach dla mojej młodej Bulterierki. Chodzi mi na początek o posłuszeństwo. Młoda jest pojętna i szybko się uczy, ale uparta jak na rasę przystało :mrgreen: Dlatego fajnie by było jakbym ja uczyła pod okiem kogoś kto ma jako takie pojęcie o tej rasie:).
Z góry dziękuję za pomoc

*motylamama
Bulomaniak

Piwa: 248/272

Wysłany: Wto Sie 04, 2015 21:10

osobiście żadnej nie znam , ale moje koleżanki organizują spotkania ze szkoleniowcem co któryś weekend (Dariuszem Więckowskim), wprawdzie ćwiczą z nim obronę ale on prowadzi także zajęcia z posłuszeństwa.
link do ostatniego ze spotkań: https://www.facebook.com/events/1622320901344373/ . Możesz też skontaktować się na FB z organizatorką szkolenia - Justyna Swajda, powie ci coś więcej na ten temat.
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
doranna2, Felly
doranna2
Początkujący

Postawił 8 piw(a)

Wysłany: Sro Sie 05, 2015 09:20

motylamama napisał/a:
osobiście żadnej nie znam , ale moje koleżanki organizują spotkania ze szkoleniowcem co któryś weekend (Dariuszem Więckowskim), wprawdzie ćwiczą z nim obronę ale on prowadzi także zajęcia z posłuszeństwa.
link do ostatniego ze spotkań: https://www.facebook.com/events/1622320901344373/ . Możesz też skontaktować się na FB z organizatorką szkolenia - Justyna Swajda, powie ci coś więcej na ten temat.

Dziękuję za pomoc na pewno sprawdzę:)

Felly
Uzależniony

Piwa: 75/165

Aston Martin Zagato D...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Sro Sie 05, 2015 11:00

Też szkolimy się u Darka i serdecznie go polecamy, ma duże doświadczenie w szkoleniu TTB a również super podejście i pięknie potrafi wytłumaczyć jak pracować z psem. Robimy z nim PT, ale na pierwszym spotkaniu pytał, czego oczekuję i nad czym chcę pracować.

#Werona
Bulomaniak
Bullwerona

Piwa: 711/765

CH.PL, Mł.Ch.PL
BRING ME JOY Bullwero...

Wysłany: Sro Sie 05, 2015 22:37

a ja chętnie umówię sie na spacer mojej młodej przyda się towarzystwo w podobnym wieku. Przy okazji możemy też czegoś dzieciaki nauczyć

doranna2
Początkujący

Postawił 8 piw(a)

Wysłany: Czw Sie 06, 2015 07:21

Felly napisał/a:
Też szkolimy się u Darka i serdecznie go polecamy, ma duże doświadczenie w szkoleniu TTB a również super podejście i pięknie potrafi wytłumaczyć jak pracować z psem. Robimy z nim PT, ale na pierwszym spotkaniu pytał, czego oczekuję i nad czym chcę pracować.

Własnie o kogoś takiego mi chodziło. Tresera, który też słucha właściciela:) Dziękuję za odpowiedź:)

[ Dodano: Czw Sie 06, 2015 07:25 ]
Werona napisał/a:
a ja chętnie umówię sie na spacer mojej młodej przyda się towarzystwo w podobnym wieku. Przy okazji możemy też czegoś dzieciaki nauczyć

Z miłą chęcią. W sierpniu co prawda nie dam rady, ale we Wrześniu, mogłybyśmy się spotkać z psiakami:). Masz jakąś fajną miejscówkę?. My jesteśmy z okolic Gdyni i mamy morze do dyspozycji:)

#Werona
Bulomaniak
Bullwerona

Piwa: 711/765

CH.PL, Mł.Ch.PL
BRING ME JOY Bullwero...

Wysłany: Sob Sie 08, 2015 22:35

miejsca do spacerów się znajdą :)
A mamy nawet całkiem pokaźną grupę spacerową która niestety ostatnio kuleje :/ ale może w końcu uda się spotkać bo tęsknie już strasznie do tych spacerów...
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
*motylamama, doranna2
doranna2
Początkujący

Postawił 8 piw(a)

Wysłany: Pon Sie 10, 2015 07:31

Werona napisał/a:
miejsca do spacerów się znajdą :)
A mamy nawet całkiem pokaźną grupę spacerową która niestety ostatnio kuleje :/ ale może w końcu uda się spotkać bo tęsknie już strasznie do tych spacerów...

Chętnie dołączę do tej grupy. Bo wszyscy zwiewają przed moją psicą gdzie pieprz rośnie, jak tylko nas zobaczą z daleka, a mała ma dopiero rok. Mieszkam 7 km od Gdyni, więc to już wieś:). Psy pozamykane za ogrodzeniami o socjalizację trudno.
Dlatego taka grupa kumpli i koleżanek by się jej przydała :mrgreen: Do popisania i może ktoś chętny też się dołączy?

pa1trycja
Nowicjusz

Wysłany: Sro Sie 19, 2015 20:14

Hej, ja też bym się z chęcią przyłączyła do wspólnych spacerów z moją 6 miesięczną Bulinką;) jestem z okolic Gdyni;)

Ps. Mam ogomny problem z nią bardzo ostatnio:( Może ktoś z Was się z tym zetknął lub może polecić dobrego weta. Od poniedziałku moja bulka kręci się raz w prawo raz w lewo ... i to trwa 24 h na dobę...wczoraj przespała tylko całą noc ale od rana znowu się kręci:'( ..jestem bardzo zaniepokojona.. dostawała tabletki keflex od piątku( bo walczę z uczuleniem na brzuszku). Od poniedziałku zaczęło się kręcenie więc leki odstawiłam...pomocy..ma troszke zaczerwieniony zadek i ogonek(wydaje mi się,że ją swędzi po tym leku). Niestety wet powiedział,że to nie od swędzenia a może to być na podłożu neurologicznym.... masakra jakaś... :zalamany: już nie wiem co robić..

*Anita
Bulomaniak

Piwa: 510/247

Champion Polski, Zwy...
NIKT NIE JEST DOSKONA...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Sro Sie 19, 2015 21:17

Bez paniki. Jak się tylko kręci, nie jest nadpobudliwa, agresywna, to być może faktycznie d..pa ją swędzi lub piecze. Gruczoły okołoodbytowe sprawdzone? Nie śmierdzi jej spod ogona? Nie cieknie nic? Zbliżająca się cieczka też może być powodem takiego zachowania.
10 

Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu