Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
szampuuuu :)
Autor Wiadomość
benito
Uzależniony
Beza&Wuzetka - pełna słodycz :)

Piwa: 45/32

Wysłany: Wto Lip 14, 2009 14:17
   szampuuuu :)

Mam pytanie czym "na co dzień" myjecie swoje stwory. Jaką firmę polecacie?? Jaki szmpon najlepszy do białego "alergicznego" sierściucha???

#Dum Spiro
Bulomaniak
Dusia&Molly&Tatanka

Piwa: 339/189

Champion Polski, Mlo...
MERCEDES Dziedzictwo ...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Wto Lip 14, 2009 14:18

Ja używam 2 szamponów: heksodermu i vulpes z lanoliną.

*NiN
Bulomaniak
Perú :O)

Piwa: 192/109

Wysłany: Wto Lip 14, 2009 14:19

JA mam VIRBAC ALLERMYL:
Niedrażniący, immunomodulujący, antyseptyczny szampon ALLERMYL jest pieniącą się mikroemulsją przeznaczoną do pielęgnacji skóry psów i kotów o skłonnościach alergicznych. Unikalność szamponu ALLERMYL jest oparta na synergistycznym połączeniu czynników o właściwościach kojących, immunomodulujących, czynników antyseptycznych z niezbędnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi, oraz na ich połączeniu we właściwej formule. Pieniąca się mikroemulsja Allerderm pozwala na zwiększenie udziału frakcji olejowej, a co za tym idzie zawartych w niej niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, zwiększa penetrację składników preparatu do głębszych struktur skóry, zapewniając znakomitą tolerancję i wzmacniając jej barierę ochronną.

ok 45zl za 200ml

#KIKIMORA
Bulomaniak

Piwa: 2185/2613

Wysłany: Wto Lip 14, 2009 14:22

Metoda prób i błędów tutaj najlepsza ,bo trudno wyczuć jaki zaszkodzi . U nas się takie zwykłe szampony Hau norka sprawdzają. Do spłukiwania polecam wodę z odrobiną octu. Zapytaj Tuffi , ona w zoologicznym pracuje, to napewno Ci coś fajnego doradzi. Jej łatwiej, bo jest na bieżąco z nowościami i ma kontakt z ludzmi , którzy kupują ,to się pewnie zawsze wypyta jak się szampon sprawdził.

#jagna
Bulomaniak
Kamikaze Bull Terrier (KMK)

Piwa: 549/818

CHPL.
DUTCH DYNAMITE AT ERA...

Wysłany: Wto Lip 14, 2009 14:31

Ja ostatnio używam z bardzo dobrym skutkiem 2 preparatów :
- szampon dla psów o suchej i wrażliwej skórze z ekstraktem koloidowym z owsianki- prawie 500 ml za 39 PLN

http://www.e-karma.pl/pro...nki-473-ml.html
- naturalny preparat redukujacy linienie tej samej firmy- również 39 PLN- ale dodatkowo pielęgnuje sierść i działa odstraszająco na owady oraz p/bakteryjnie i p/grzybiczo dzieki zawartości olejku z drzewa herbacianego (jakości farmaceutycznej)
http://www.e-karma.pl/pro...y-linienie.html

www.allscrewup.com

Zoe
Uzależniony

Piwa: 33/40

Wysłany: Pią Lip 17, 2009 11:08

My mamy Bayera Intensivet szampon dermatologiczny. Jest super, no i można stosować często. Mój pies mial kiedyś problemy skórne, poza tym, jest alergikiem i vet polecił nam ten specyfik. stosuje ponad rok i nie zamierzam zmieniać. Mozna kupic albo u weta (ok 34-37 zł) albo na allegro. Jest taki jeden sprzedawca, który ma bayerowskie rzeczy w przystępnej cenie i nie bierze często kasy za przesyłkę. Jka chcesz, moge napisac na prv, jaki ma nick, kupowałam juz u niego pare razy.

Demonique
[konto wygaszone]

Wysłany: Pią Lip 17, 2009 11:13

A ja chcac moja "sprana szmate" wybarwic ciuteniek przed wystawa, na czarno, nabylam droga zakupu szampuu Hery do czarnej siersci. Nam nie pomoglo ale nam to chyba juz nic nie pomoze :P

nephilim
Bywalec

Otrzymał 9 piw(a)

Wysłany: Pią Lip 17, 2009 11:29

moja biała zwierzyna pokrywała się bąblami dosłownie po wszystkim. uczulały ją preparaty przeznaczone dla alergików, szczeniaków i inne super delikatne cuda.
jedyne co nie wywołuje sensacji na skórze i robi co ma robić - czyli dopiera dziada do czysta to poczciwy biały jeleń. polecam :-)

*Vanilla
Bulomaniak
Blanka

Piwa: 99/51

Wysłany: Pią Lip 17, 2009 11:33

Ja mam dla Blanciary szampon dla szczeniąt CHAMPION

Zastosowanie
Kosmetyki Champion to profesjonalne preparaty najwyższej klasy stworzone w oparciu o badania naukowe nad strukturą i funkcjonowaniem skóry i sierści psów.

Szampon Champion dla szczeniąt został stworzony specjalnie do pielęgnacji delikatnej i wrażliwej skóry i sierści szczeniąt. Wyjątkowo łagodnie usuwa zabrudzenia nie naruszając bariery ochronnej skóry. Dodatek naturalnego olejku migdałowego nadaje włosom połysk i jedwabistość. Zapach lawendy działa aromaterapeutyczne - relaksuje i redukuje stres związany z kąpielą. Dzięki dodatkowi substancji bakteriobójczych chroni zdrowie szczeniąt.

Producent: Laboratorium DermaPharm Sp. z o.o.
www.dermapharm.com.pl

ja kupiłam w Zookarina

#aguś
Bulomaniak
OPTYMISTKA

Piwa: 1230/654

CH.PL
FUNNY ZBYSZ-BULL

Wysłany: Pią Lip 17, 2009 13:12

Demonique napisał/a:
A ja chcac moja "sprana szmate" wybarwic ciuteniek przed wystawa, na czarno, nabylam droga zakupu szampuu Hery do czarnej siersci. Nam nie pomoglo ale nam to chyba juz nic nie pomoze :P

Najlepszą metodą na nabłyszczenie czarnej sierści są chusteczki nawilżające dla dzieci- ja używam Happy i są super, ale trzeba jeszcze mieć na względzie to, że jeżeli czarna sierść ma matowy podszerstek, który jeszcze nie wypadł to na pewno efekt będzie mniejszy ;)

My już też duuuuuuuuuużo szamponów przerobiliśmy, ale ze względu na Jajkusia skórę, która praktycznie na wszystko reagowała krostami- nawet na szare mydło :roll: , a teraz Jajko używa szamponu Bayera K-HEX z chlorheksydyną, a reszta potworów Sergeant's z wyciągiem z owsa- super rozpuszczają brud, świetnie się pienią, pachną i zbyt dużo go zużywam przy tych moich brudasach :mrgreen: :mrgreen:

10 

Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu