Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
"Pokochaj psie kupy"
Autor Wiadomość
no3l
Bardzo Uzależniony

Piwa: 112/209

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 20:44
   "Pokochaj psie kupy"

Nowa akcja Torunia... :|

http://www.torunjaksiepat...aj-psi-kup.html
http://www.torunjaksiepat...psi-kup/29.html

Wątek na Facebooku:
http://www.facebook.com/p...150154772725643

Swoją drogą dziwi mnie już sama nazwa programu... "Pokochaj się psie kupy" można rozumieć dwuznacznie.

yarodh
Stały Bywalec

Piwa: 44/79

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 20:56

powiem tak - dośc przewrotnie ,Wszystkim przeszkadzają psie kupy i wydaje się grubą kase na "uswiadomienie" właścicieli ale jak setki samochodów jest stawianych na trawnikach ,które gina w oczach to nikt nie podejmuje tematu!zostawiając plamy spalonego oleju po którym nic nie urośnie...i zawsze się zastanawiam na co jest przeznaczony "podatek od psów"?
u mnie na osiedlu jest wynajęty pracownik ,który za dodatkową opłatą sprząta teren z psich kup.

krtmasta
Początkujący
Master of Disaster

Piwa: 7/2

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 20:56

Pioseneczka kozak:D
może nie znam się na marketingu. Ale hasło chyba za bardzo "obrazowe".

*Ryuchi
Bulomaniak
Happiness is a warm puppy

Piwa: 297/206

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 21:31

Taaa xD polewali się z tej kampanii strasznie w radiu to fm... osobliwa xD

no3l
Bardzo Uzależniony

Piwa: 112/209

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 22:20

http://www.facebook.com/p...79515642?ref=mf

Sami sobie przeczą... Zobaczcie posta Domolewskiego.
Cytat:
"Jest zakaz wyrzucania kup do normalnych śmietników, bo sortują je ludzie"

cytat z www.pokochajpsiakupe.pl... Zobacz więcej
"2.) Nie potrzebujesz do tego specjalistycznego sprzętu, ani wyjątkowych torebek czy oddzielnych koszy. Nieczystości możesz zapakować w zwykłą papierową lub plastikową torebkę i wyrzucić także do zwykłego kosza na śmieci."

ale chyba przejdę się z Cyrylem i Nają na tą demonstrację w niedzielę, może przynajmniej będzie jakiś dobry PR dla bull terrierów.

#KIKIMORA
Bulomaniak

Piwa: 2185/2613

Wysłany: Czw Mar 18, 2010 23:07

Dobry pomysł!!!!!!

tymon
Uzależniony

Piwa: 108/81

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 07:05

no3l,
no3l napisał/a:
ale chyba przejdę się z Cyrylem i Nają na tą demonstrację w niedzielę, może przynajmniej będzie jakiś dobry PR dla bull terrierów.

... a psy demonstracyjnie zrobia kupe na srodku placu? ;)

u mnie jest kosz na psie kupy i nawet czasami uzupelniaja torebki!

*Vanilla
Bulomaniak
Blanka

Piwa: 99/51

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 08:07

Mieszkanie na głębokiej wiosce ma jednak wiele zalet, asfaltu ani chodników u mnie nie doświadczysz :evil: Ale w mieście to jest jednak przerąbana sprawa, szczególnie teraz po zimie - wczoraj byłam i widziałam - gówno zalewa miasto :-?
W Gdyni w zeszłym roku ruszyła akcja "Pies w wielkim mieście", w miejscach gdzie jest dużo zieleni, ale i są to miejsca dla spacerowiczów porozstawiano specjalne smietniki, a obok nich pojemniki z torebeczkami - ekologiczne, nie żadne tam foliówki. Mam nawet kilka w domu, bo na happeningu rozdawali w ramach promocji akcji.

*Anita
Bulomaniak

Piwa: 510/247

Champion Polski, Zwy...
NIKT NIE JEST DOSKONA...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Pią Mar 19, 2010 15:37

A pioseneczki ktoś wysłuchał? Naprawdę warto!

http://www.youtube.com/watch?v=8yfTAR2Qqkg

gaga
[konto wygaszone]

Wysłany: Sob Mar 27, 2010 19:22

Hmmm no dobra... Do tego co pisał no3l...

no3l napisał/a:
Sami sobie przeczą... Zobaczcie posta Domolewskiego.
Cytat:
"Jest zakaz wyrzucania kup do normalnych śmietników, bo sortują je ludzie"

cytat z www.pokochajpsiakupe.pl... Zobacz więcej
"2.) Nie potrzebujesz do tego specjalistycznego sprzętu, ani wyjątkowych torebek czy oddzielnych koszy. Nieczystości możesz zapakować w zwykłą papierową lub plastikową torebkę i wyrzucić także do zwykłego kosza na śmieci."

Nie ma wszędzie specjalnych koszy na psie odchody to po1. więc nie wyobrażam sobie chodzenia pół dnia i szukania takowego kosza :) po2. już nie raz widziałam kosz na psie odchody zapełniony pierdołami typu butelki, papierki i inne dziadostwa - no to... coś chyba nie tak z tym interesem ?!

A tak ogólnie... u mnie na osiedlu są może ze 3 zwykłe kosze , psów się uzbiera sporo, ani 1 osoba nie sprząta ( większość osób to emeryci... ) Osiedle zamknięte więc SM może sobie pomachać ,a kup ,a kup ... i nikt się tym nie przejmuje ...

A z innej paki ... ostatnio oglądałam w TV reportaż o zbieraniu kup, gdzieś tam nawet za "sprzedanie" kogoś kto nie posprzątał i udowodnienie tego dawali całodniowy karnet do parku wodnego :roll: Trochę śmieszne ,ale dobra.... Nie mówię "NIE" ,ale wyjaśnijcie mi jedno...bo ostatnio na ten temat miałam w pracy grubszą dyskusję z moją ciotką i znajomą ... Dlaczego mówią ,że mamy sprzątać bo bakterie, choroby etc ?! A chwila ,chwila .... na Krakowskich plantach.. gdzie jest ludzi multum szczególnie w okresie wakacyjnym ... zwykłe pijoki chodzą sikaja, sra*ą .... ;| No przepraszam bardzo a SM nic sobie z tego nie zrobi bo się brzydzi !! Pracowałam na dorożkach i nie raz lump chodził pół nagi po rynku głównym i co? I nic... nikt sobie z tego NIC nie robił po prostu nic ,sikał na płycie rynku i co? I NIC a koń jak zrobi trzeba sprzątać, jak zrobi siku trzeba polewać ... Już nie wspomnę .... bezdomne koty... w centrum miasta również chodzą i się załatwiają i kto to ma sprzątać? W ich odchodach nie ma bakterii?!

Już nie raz pytali mnie znajomi od czego zależy mandat bo jest do 500zł , od miejsca? wielkości? rasy psa? Noo nie wiem ani raz nie dostałam jeszcze mandatu...

Ale tak z innej paczki to od wielkości raczej nie bo koopencja konia jest znacznie większa a pamiętam mandat w wysokości 50zł za nie posprzątanie :roll:
10 

Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu