Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dragonh3art
Pon Lip 27, 2015 22:02
MARCIN MICHALSKI Hodowla SherDog
Autor Wiadomość
martetta
Stały Bywalec
zwariowana ekipa ze spalonego jeepa!!

Piwa: 13/7

Wysłany: Pon Lip 27, 2015 22:02
   MARCIN MICHALSKI Hodowla SherDog

Witam wklejam na prośbę Marcina poniższy tekst
Przedstawiać się Wam nie muszę bo jestem Wam znany.Miałem bula pierwszego od 2003 roku który odszedł, w 2009 roku kupiłem od Sławka Atylle vel Pepera,rok pózniej Salwa i Nusia. Żyłem z moim psami razem z Moniką Wiśniewska i to był mój błąd!
Mieszkałem wówczas w domku własnym na wsi nieopodal Łodzi. Znając mnie z wcześniejszych lat wiecie wszyscy że psy miały się bardzo dobrze.Z resztą nie tylko psy, bo osoba żerująca na mnie również i mowa tu o Monice.Wykształcona za moje pieniądze w 2012 roku wyprowadza się do Łodzi zabierając moją córke pod pretekstem pracy w mieście.Wcześniej przez 3 lata woziłem Malinke po 50 km do przedszkola w jedna strone bo tak życzyła sobie Monika.W dobrych czasch kiedy miałem pieniądze i zarabiałem i można powiedzieć że się przelewało Monika była obok mnie kiedy skarbonka zaczęła sie kurczyć Monika odszła zostawiając tylko problemy i smrud po sobie.Wiem że odcinając się od wszystkich po aferze z badaniami mogłem w jakiś sposób to wyjaśnić wtedy uważałem inaczej teraz jest teraz.Monika zabrała do siebie do pracy do Biura rachunkowe ul Radwańska badania suki Donar Mithril Gotrek i Atylli w celu przerobienia dokumentu psa pół głuchego którym był Atylla na dokument jako pies słyszący którym była Nusia.Ja uważałem że nie ma takiej potrzeby żeby takie spekulacje uskuteczniać Monika postąpiła po swojemu.!!!! Monika miała dostęp do mojego konta na forum Monika pisała z mojego konta w 90% ponieważ mimo iż stary wiekiem nie jestem nie ukrywam że nie jestem biegły w komputerach i sprawia mi kłopot ich obsługa. Każdy kto zna mnie bliżej wie że nie jestem informatykiem komputerowym i pisze jednym palcem na klawiaturze.Siła afer która się wywiązała i szereg innych niepowodzeń po drodze i lawina krytyki kłód po drodze spowodowały we mnie agresje do wszystkich właśnie dzięki niej.Monika zabrała mi kontakty z córką pozbawiła mnie tego co miałem najważniejsze w życiu i zaczęło się sypać wszystko.... Moje roszczenia do niej z powodu braku kontakt z córką spowodowały to że Monika chcąc zrobić mi na złość powiedziała mi że mnie zniszczy bo nie chciałem dawać jej tego co ona sobie zażyczyła a ona wtedy nie pozwalała spotykać mi się z dzieckiem.
Monika w jeden dzień rozpisała się do ludzi ze świata bulterierowego z opowiastką że badania Pepera zostały podrobione.... Od to i wynikła afera ...
TAK MÓJ PIES JEST PÓŁ GŁUCHY I DOBRZE MI Z TYM nie widzę w nim nic złego kocham go tak samo nie mnie to przeszkadzało a Monice bo przecież to ona biegała z nim po wystawowych ringach i nie chciała wstydu na swoją osobę ściągać że ma takiego psa.
Na nic były wtedy próby mojego tłumaczenia bo każdy ślepo wierzył Monice bo ona taka miła fajna i nie winna a ja to zawsze taki buc gbur i cham no cóż w Holandii na wystawie dałem asa pod wpływem ale uwazam żę zrobiłem dobrze nie potrzebne były tylko kłótnie z innymi uczestnikami.Monika prowokowała prowokuje i prowokować bezie już taki to typ.Każdego z was wystawców hodowców potrafiła oczerniać a na wystawach wam ładnie mówić i świetne robić wrażenie ja takiego podejscia nie mam nie miałem mówie co myśle i może czasem za dużo ale nie robie nic poza plecami bolesna prawda chamstwo ale w oczy.
Wiem że kolejnym tematem który musze poruszyć jest moja Salwa. Salwa jest już na emeryturze wiedzie sobie spokojne życie razem z moją mamą.Co do jej dzieci to coż mam wam napisać wg zwiazku kynologicznego nie dopuściłem się niczego złego.Krycia były uzgadniane z lekarzem który monitorował stan zdrowia Salwy, nie były kryte cieczka w cieczke tylko co drugą cieczke raz do roku.
Z racji tego iż przeprowadziłem się do łodzi osiadłem w mieszkaniu psy miały kłopot żeby sie przystosować do życia w mieście przy głównej ulicy i też dawały się we znaki pobliskim zwierzaką z okolicy co pewnie też nie umkneło waszej uwadze.Dlatego Nusia bo z nią miałem największy kłopot z przystosowaniem się do życia w mieście wyjechała na wieś i wiecie do kogo nie muszę się rozpisywać zresztą sam nie chce o tym pisać.
I co? Medialna sprawa Pepera i Lalki które lądują w schronie.
Sprawa będzie miała inny bieg bo nie zostawie tego tak.Ci którzy mnie znają wiedzą że peper i lalka zawsze razem zawsze ze mna i obok mnie nie ważne jak i nie ważne gdzie.Podjeżdz straż miejska na 6 sierpnia siedze z psami od 30 min pod kasztem obok miska z woda pan ze straży miejskiej prosi o zamknięcie psów do auta ponieważ chce mnie wylegitymować a boi sie psów.Wsadziłem psy do samochodu który stał w cieniu uchyliłem 4 szyby i podałem panu dowód osobisty nawet nie wiem w którym momencie podjechalo animals pani wyskoczyła z aparatem i wręcz w biegu już nagrywała. Nie pytając się mnie o nic podeszli do samochodu i zaczeli wołać psy po imieniach nagle strażnicy przestali sie bać psów i poprostu je wyciągneli z samochodu wpakowali do przygotowanej klatki w samochodzie u animals i powiedzieli do siebie to psy jadą na marmurową zapytałem dlaczego to strażnik mi powiedział że dlatego że psy przebywają w nieludzkich warunkach.Jak widać była to ustalona afera straży miejskiej z animalsami i z osobami które poprostu boją się moich psów które nigdy nikomu nie zrobiły krzywdy.
W karcie przyjęcia psa do schroniska jak i u pepera tak i u lalki jest wpisane pies bez uszkodzeń ciała w kondycji dobrej zadbany na co po 7 dniach pobytu w schronisku pies jest brudny chudy zółty a suka jest brudna żółta i pogryziona cała w informacji do osby która psy zabierała tj 14.07 jest info że peper przy jedzeniu dzień wcześniej pogryzł lalke tj 13.07 co jest nie możliwe bo całe życie jedzą z jednej misski razem i nigdy nie bylo takiej sytułacji a do tego w karcie wypisu ze schroniska jest iz 10.07 suka przyprowadzona przez opiekuna klatek pogryziona nie wiadomo co i jak suka dostaje 10.07 antybiotyk w zastrzyku i na tym się sprawa zamyka na to 14.07 informacja że suka dzień wcześniej pogryziona.Pomijam już fakt że zostałem oczerniony bo zabrali moje psy ale jedno jest pewne psy były zadbane nakarmione i zawsze z dostępem do wody.Nie spały w samochodzie! Bzdury które okrążyły internet odbiły się na mnie i na psach!
Myśle że nadszedł czas żebym wyjaśnił wszystkie sprawy które wam leżały, jak i sprawe fikcyjnego trzymania psów w samochodzie cała ta sprawa moim i nie tylko moim zdaniem bo moje może być dla was nie ważne ale są ludzie którzy wszystko widzieli i uważają tak jak ja że zostało to ukartowane bo albo ktos wykorzystując moja sytułacje chciał zyskać 2 psy lub komuś one poprostu przeszkadzały.Nie raz i nie dwa spotkaliście się z nienawiścia do tej rasy i wyzwiskami od mordercy itd nie da się walczyć z cały,m medialnym światem. Dziekuje że mogłem się tu wpisać bo mimo wszystkich oszczerst wylanych na mnie jestem człowiekiem kocham swoje zwierzęta ci którzy mnie znają wiedzą że dom był dla nich a one były moim domem.
Psy są w dobrych rękach mają się bardzo dobrze, mam z nimi pełny kontakt czuwam nad leczeniem ran schroniskowych lalki powoli dochodzą do siebie i mam nadzieję że nie zostanie im ten pobyt w psychice, były dobrze wychowywane przeze mnie i kochały ludzi więc mam nadzieję że wśród ludzi zapomną i dalej będą takie jak były.Ja natomist wytaczam walke systemowi nie pozwole na to żeby ktoś zabierał mi moje zwierzęta...
Mmam nadzieje że wszystkie sprawy doprowadze do końca i oczyszcze dobre imię swojej hodowli i swoje.... przyszedł na to czas .... pozdrawiam
Proszę o zablokowanie możliwości komentowania przez Moderatora.

ten temat jest zamkniety
Wyświetl posty z:  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi