Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Interwencja Polsat - Jasnowidz przepowiada wojne
Autor Wiadomość
dragonh3art
Admin
Negra & Landryna & Crimson

Piwa: 1406/2483

CRIMSON HEART Bule z ...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 16:31
   Interwencja Polsat - Jasnowidz przepowiada wojne

Oglądałam teraz Interwencje, normalnie szok zobaczcie

Cytat:
Przewidział upadek banków, zwiastuje wojnę
02.12.2008

Zaledwie miesiące dzielą nas od wybuchu okrutnej wojny na świecie - ostrzega jasnowidz, Krzysztof Jackowski. W zeszłym roku, kiedy jeszcze nikt się tego nie spodziewał, mężczyzna przepowiedział obecny kryzys finansowy. Teraz pan Krzysztof przygotowuje ludzi na najgorsze. Eksperci potwierdzają, że jest się czego obawiać.

- Mam wrażenie, że będzie wojna. To będzie poważna. To będzie jedna z większych wojen - twierdzi Krzysztof Jackowski, jasnowidz.

Podobno jasnowidzenie to dar. Zdolność przewidywania rzeczy, które mają się zdarzyć. Są jednak tacy, którzy uważają to za przekleństwo. Często widzą bowiem to, o czym zwykły człowiek wolałby szybko zapomnieć.

Krzysztof Jackowski to najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Sławę zdobył, pomagając policji w poszukiwaniu zaginionych osób. W swojej karierze rozwiązał ponad 600 spraw. Mimo to, rozmawiając o nim, wielu ludzi wciąż puka się w głowę.

- Ja mam argumenty w postaci trafności. Sceptyk może tylko powiedzieć, że w to nie wierzy. Dla mnie jest w tym momencie idiotą. Skoro ja posiadam dokumentację - mówi Krzysztof Jackowski, jasnowidz.

Wszystko zaczęło się w grudniu ubiegłego roku. Krzysztof Jackowski udzielił wtedy wywiadu lokalnej gazecie. Poproszono go, aby przepowiedział, jaki będzie kolejny rok. To, co powiedział, przeszło jednak wszelkie oczekiwania:

- To będzie rok wstrząsu bankowego w Polsce. Nie takiego zwykłego wahania stóp, tylko prawdziwego wstrząsu. Banki zadrżą. Może źle to nazywam. To będzie wyjątkowo nieprzychylny rok dla tych, którzy mają kredyty albo zamierzają je wziąć.

Wypowiedź z 28.12.2007

- Kiedy zostały pokazane te słowa analitykom giełdowym, to oni go wyśmiali. Uznali, że na jesieni były wahania, będzie jakaś korekta i wszystko się naprawi - mówi Mikołaj Jastrzębski z Fundacji "Nautilus".

Jak w przypadku większości przepowiedni Krzysztofa Jackowskiego, reakcje na jego słowa były bardzo sceptyczne. Nikt nie wierzył w to, że może dojść do kryzysu na skalę światową. 15 września upadł jednak amerykański bank Lehmann Brothers. Przepowiednia zaczęła się więc potwierdzać. A to dopiero początek tego, co zapowiada Jackowski.

- Kiedy poczułem, że to się sprawdza, to pierwszą rzeczą, którą zrobiłem, to odszukałem ten plik na nowo. Powiem, że ciarki przechodzą po plecach - mówi Michał Makarczyk, analityk giełdowy.

Według Krzysztofa Jackowskiego, w najbliższej przyszłości świat czeka największa od lat tragedia. Wybuchnie wojna - budynki spłoną, a na ulicach poleje się krew. Machina zdarzeń ruszyła i nie da się jej już zatrzymać. Trzeba więc przygotowywać się na najgorsze.

- Wojna zacznie się od prowokacji, mam takie odczucie. Uważam, że jest ona od dawna planowana. Ma być wojną kontrolowaną, jednak wymknie się spod kontroli i wtedy będzie niedobrze - twierdzi Krzysztof Jackowski, jasnowidz.

Słowa Krzysztofa Jackowskiego postanowiliśmy przedstawić ekspertom, na bieżąco śledzącym wydarzenia na świecie. Niestety, okazało się, że jasnowidz po raz kolejny może mieć rację. Punktów zapalnych na świecie przybywa bowiem w zastraszającym tempie.

- Jeżeli ktoś się zapyta, czy dzisiaj Polska jest bezpieczna, no to raczej tak. Nie stoją przy granicach żadne armie. Ale, gdy ktoś się zapyta, czy Polska jest bezpieczna w perspektywie najbliższych 10 lat, to ja nie powiem, że jest bezpieczna, bo w ciągu 10 lat mogą nastąpić tak istotne zmiany strategiczne, że nasze położenie zupełnie się zmieni - twierdzi gen. Stanisław Koziej, były wiceminister obrony narodowej.

- Nie wiem, kiedy wybuchnie ta wojna, ale myślę, że to są miesiące. Państwa zdziczeją. Tam, gdzie jest bieda, zaczyna po jakimś czasie być nienawiść, a potem agresja. Każdy chce coś zjeść. Wydaje mi się, że pierwszy raz od II Wojny Światowej zdarzy się coś takiego, że słowo wojna w każdym z nas spowoduje lęk, przestrzega Krzysztof Jackowski, jasnowidz. *

* skrót materiału

Reporter: Rafał Zalewski

link: http://interwencja.interia.pl/news?inf=1220974 i tam na górze w tym małym okienku jak sie kliknie to ten materiał filmowy tez bedzie

co o tym myślicie, bo mnie trochę zatkało, w sumie nie wierze ...ale jakis tam niepokój takie coś zasieje w głowie :roll: najgorsze w tym wszystkim, ze ten Jackowski, to nie jest taki szaman oszołom, on dosc znany jest, ponoc tez współpracuje z policja odnajduje zaginione osoby itp.

brx13
Zaangażowany
Carlito

Piwa: 12/12

Wysłany: Czw Mar 25, 2010 10:16

Dopiero to zauważyłem
Ten Jackowski to mieszka w moim mieście na mojej ulicy i powiem wam, że ma facet dar. Wiadomo czasami się myli ale bardzo często trafnie przewiduje.

no3l
Bardzo Uzależniony

Piwa: 112/209

Wysłany: Czw Mar 25, 2010 11:31

Żeby było zabawniej... Google wycofało się z Chin, bo te wymuszały na nich cenzurowanie wyników wyszukiwania. Google zaniepokojone faktem łamania praw człowieka postanowiło nie wspierać tego procederu, czym np. mi strasznie zaimponowali. Teraz potentat zwrócił się do rządu amerykańskiego o apel w tej sprawie, apel którego celem jest nakreślenie, że w XXI wieku takie praktyki łamania praw człowieka nie powinny być kultywowane...

Jest to bardzo ryzykowany temat, ponieważ może grozić wojną... Chociaż z drugiej strony, czy USA odważyły by się podjąć walkę z takim imperium jakim są Chiny?

*Anita
Bulomaniak

Piwa: 510/247

Champion Polski, Zwy...
NIKT NIE JEST DOSKONA...

Wysłany: Czw Mar 25, 2010 13:50

Ja tez od razu pomyslałam o Chinach.Ten kraj ma 3.000.000,- żołnierzy w doskonałej armii, gotowej na wszystko.
Na terytorium Chin mieszka 1.338 612 968 ludzi,a na przykład w kilkakrotnie większej Rosji 140.041 247, w całej UE 491. 582 852.
Chińczycy potrzebują terytorium.
Z drugiej strony nie są już tak zatwardziałymi komunistami. Dobrze im z kasą płynacą z całego świata. Kto dziś nie chce robić interesów z Chinami. Chińczycy zasmakowali w luksusach.

Jak będzie wojna to z muzułmanami.Ci tłuką się w imię Allaha. Tych paru szejków siedzących na ropie nie wojne na pójdzie lecz biedne miliony. Obetną nam łby.
Ostatnio zmieniony przez Anita Czw Mar 25, 2010 19:42, w całości zmieniany 1 raz  

no3l
Bardzo Uzależniony

Wysłany: Czw Mar 25, 2010 15:22

Swoją drogą, w mojej opinii wojna i tak jest nieunikniona, bo to w jaki sposób ludzie rozporządzają innymi ludźmi, jak się panoszą sprawi, że w końcu gdzieś pęknie nitka wyrozumiałości i zacznie się wojna. Będzie o tyle potężniejsza i tragiczniejsza, że w ludziach zrodziła się znieczulica, że zostały stworzone bronie, potężniejsze niż kiedykolwiek. Oby tylko nie doszło do drugiego Holocaustu. Ludzie przestali kierować się moralnymi zasadami w każdej dziedzinie życia, śmierć ludzka przestała już mieć taką wartość jak kiedyś, będąc stale bagatelizowana przez media...

Kolega z firmy właśnie mi powiedział, że jego ojciec korzystał z pomocy tego faceta, gdy okradli jego firmę. Podobno dokładnie przewidział co gdzie i jak i rzeczywiście się to sprawdziło... Bardzo dokładnie...

*Anita
Bulomaniak

Piwa: 510/247

Champion Polski, Zwy...
NIKT NIE JEST DOSKONA...

Wysłany: Czw Mar 25, 2010 19:44

Najbliżej wojny to chyba jest Grecja.Kryzys doprowadza ich do szaleństwa.

no3l
Bardzo Uzależniony

Wysłany: Pon Mar 29, 2010 01:12

Może pod względem stanu gospodarczego owszem ale Grecja nie ma ani armii ani specjalnie możliwości by walczyć, brakuje im też zdeklarowanego przeciwnika, to raczej mało prawdopodobne.

Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu