Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dragonh3art
Sro Paź 17, 2018 15:34
Hodowla Sherdog z Łodzi - pytanie
Autor Wiadomość
drex
Nowicjusz

Otrzymał 9 piw(a)

Wysłany: Sob Sie 04, 2012 15:32
   Hodowla Sherdog z Łodzi - pytanie

Witam, mam na imię Maciej, mieszkam w okolicy Poznania i na tym forum jestem świeżakiem więć proszę o zrozumienie i wyrozumiałość. Jak pewnie większość z Państwa jestem miłośnikiem rasy Bullterier i stąd mój pierwszy post i pierwsze decyzje które muszę podjąć w związku z zakupem. Dodam że w latach 90 miałem swego pierwszego bula, ale nie było jeszcze forum jak i tylu hodowli co dzić i teraz po latach znów chce wrócić do tej rasy. To tyle tytułem wstępu :)
Przegladając ofertę dostępności szczeniaków bula natrafiłem także na hodowle Sherdog w Łodzi i tu chciałbym usłyszeć a może raczej przeczytać opinię społeczności tego forum na temat tej hodowli. Ponieważ w dobie telefonów komórkowych poczyniłem już pewne kroki w jej kierunku, i może później napiszę jakie są moje wrażenia poproszę Państwa o opinię dotyczącą hodowli, zakupu w niej szczeniaka, warunków jakie może mi postawic właściciel przy zakupie i innych informacji które powinienem wiedzieć. Za całą przelaną wiedzę z góry Państwu dziekuje i serdecznie pozdrawiam.

Uwagi obsługi forum:
zapraszam do zapoznania sie z regulaminem forum i napisania paru słów w dziale powitań
dragonh3art

dragonh3art
Admin
Negra & Landryna & Crimson

Piwa: 1406/2483

CRIMSON HEART Bule z ...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Sob Sie 04, 2012 15:51

hodowca ma konto na forum - też o nicku Sherdog, proponuje wysłać do niego maila za pośrednictwem forum (bo pw jest od 10 postów, wiec sie nie łapiesz) i bezpośrednio się wypytac hodowcy co Cię interesuje

[ Dodano: Sob Sie 04, 2012 15:57 ]
profil użytkownika Sherdog: http://www.bulterier-forum.pl/profiles_1650.htm

*MartaPesto
Bulomaniak

Piwa: 473/425

Wysłany: Sob Sie 04, 2012 17:02

Jestem negatywnie do nich nastawiona. Na forum istnieje wiele wypowiedzi świadczących o nich samych i w większości jest to bardzo negatywna reklama, obiecałam im, że będę każdemu odradzać zakup psa u nich, więc odradzam.
Jest pełno innych, fajnych i w porządku hodowli, które nie muszą pyskować na forum poniżając innych użytkowników bo same z siebie są dobre.

Oczywiście to jacy są na forum i co wyprawiają np. na wystawach nie musi świadczyć o poziomie ich psów, ja jednak nawet warzyw nie kupuję od gburów i krętaczy niesympatycznych a co dopiero mówić o psie.
Ostatnio cieczka po cieczce kryli jedną sukę, co nie jest fajne w żadnym wypadku.

I żeby nie było niedomówień, to moje przemyślenia z obserwacji forum, obiecałam odradzanie i odradzam, nie jestem i nie będę hodowcą i z żadnym nie mam nic wspólnego więc żadnych pokrętnych interesów i podkładania świń proszę się nie doszukiwać. To prywatne zdanie. Specjalistką od psów nie jestem więc się nie wypowiadam.

http://www.bulterier-foru...ghlight=#196456
http://www.bulterier-foru...buzy-vt7027.htm

Pozdrawiam i życzę przemyślanych wyborów.

Autor postu otrzymał 2 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
#swinka, Paszczak
*Edyta Nowacka
Bulomaniak

Piwa: 284/56

Wysłany: Sob Sie 04, 2012 17:29

ja bym powiedziała tylko ze jak na bardzo swieza hodowle ktora jeszcze nic nie wyhodowala co mozna by obejrzec i ocenic na ringu- ceny z pupy :mrgreen: :lol: moi znajomi porezygnowali :lol:
w tej kwocie mozna dostac szczenie z wiodacych hodowli w europie :mrgreen:
co innego hodowla liczaca wiele lat albo i nawet kilkuletnia ale z championami i osiagnieciami a co innego swiezaki
znaj sily na zamiary :mrgreen:

krycie suki bez szacunku jak maciory tez wiele mowi o czlowieku ;-)

poza tym ten temat to moze byc podpucha jak wiele innych w ich wykonaniu :lol: wiec pozdrooo Sherdog :evil:
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
*Gabriela, #swinka
Sherdog FCI

MŁ.CH.PL, CH.PL
ATYLLA HUN Bule z Buz...

Wysłany: Sob Sie 04, 2012 17:37

TonfaPesto napisał/a:
Jestem negatywnie do nich nastawiona. Na forum istnieje wiele wypowiedzi świadczących o nich samych i w większości jest to bardzo negatywna reklama, obiecałam im, że będę każdemu odradzać zakup psa u nich, więc odradzam.
Jest pełno innych, fajnych i w porządku hodowli, które nie muszą pyskować na forum poniżając innych użytkowników bo same z siebie są dobre.

Oczywiście to jacy są na forum i co wyprawiają np. na wystawach nie musi świadczyć o poziomie ich psów, ja jednak nawet warzyw nie kupuję od gburów i krętaczy niesympatycznych a co dopiero mówić o psie.
Ostatnio cieczka po cieczce kryli jedną sukę, co nie jest fajne w żadnym wypadku.

I żeby nie było niedomówień, to moje przemyślenia z obserwacji forum, obiecałam odradzanie i odradzam, nie jestem i nie będę hodowcą i z żadnym nie mam nic wspólnego więc żadnych pokrętnych interesów i podkładania świń proszę się nie doszukiwać. To prywatne zdanie. Specjalistką od psów nie jestem więc się nie wypowiadam.

http://www.bulterier-foru...ghlight=#196456
http://www.bulterier-foru...buzy-vt7027.htm

Pozdrawiam i życzę przemyślanych wyborów.

Myślę ,że się nie znamy osobiście ,zastanawia mnie więc skąd ta nienawiść zawarta w tym poście?

Sherdog FCI

*Edyta Nowacka
Bulomaniak

Piwa: 284/56

Wysłany: Sob Sie 04, 2012 17:39

z twojegoż tu bytowania, odzywania sie do ludzi i przerostu formy nad trescią :mrgreen:
mnie ono nie przeszkadza ale wielu tak :lol:

*MartaPesto
Bulomaniak

Piwa: 473/425

Wysłany: Sob Sie 04, 2012 17:47

Sherdog FCI, nienawiści tam nie ma nic, jest tylko moje własne zdanie wynikające z obserwacji Was na forum. Sami sobie z Moniką (mam nadzieję, że imienia nie pomyliłam, jeśli tak przepraszam, nicka nie pamiętam) zapracowaliście na taką opinię.

#DiabelskieAnioły
Stały Bywalec

Piwa: 34/18

Wysłany: Sob Sie 04, 2012 18:33

ja na temat szczeniakow ani psow nie moge nic powiedziec bo nie znam osobiscie, natomiat na temat wlasciciela hodowli mogę, nie znam drugiego tak agresywnego i aroganckiego człowieka. mam nadzieje ze nigdy wiecej nie bede musiala go spotkac, tak wiec odradzam rowniez.

drex
Nowicjusz

Otrzymał 9 piw(a)

Wysłany: Nie Sie 05, 2012 00:35

Temat nie jest podpuchą a jedynie próbą uzyskania rzeczowej odpowiedzi na moje wątpliwości. Nie ma co ukrywać że Pies Atylla pochodzący z hodowli Sherdor FCI robi wrażenie, a jego osiągnięcia nie podlegają dyskusji. Pomijam fakt pochodzenia psa bo również i w tym temacie zdążyłem się zorientować i temu Panu również czapki z głów. Zeby nie być gołosłownym powiem w czym rzecz- zadzwoniłem do tej hodowli aby zapytać o jedynego psa w wystawionym na allegro miocie- otrzymałem wszelkie niezbędne informacje łącznie z ceną która nie leżała w niskim pułapie- ale tłumaczę sobie skoro pies champion to i cena musi być adekwatna. Umówiłem sie że za 2 dni przyjadę zobaczyć pieska i jego rodziców i Pan potwierdził mi że jak najbardziej nie ma problemu mogę złozyć wizytę. Ponieważ pogoda dopisywała a godziny były popołudniowe pomyslałem sobie wsiade na motocykl - mamy piękną autostrade- będe szybciej. Zanim jednak to zrobiłem napisałem sms do Pana z hodowli Sherdog że właśnie wyjeżdzam i będę za dwie godziny. W między czasie kiedy jechałem Pan do mnie zadzwonił jednak nie mogłem odebrać ( nie mam jeszcze zestawu bezprzew na motocykl) więc zatrzymałem sie i probowałem oddzwonić = niestety nikt nie odbierał. Pojechałem więc dalej i jakież było moje zdziwienie kiedy na nastepnym przystanku ( stacja na autostradzie) odczytałem sms z Sherdog że " proszę przyjechać jutro , dziś niestety obejrzenie psów jest niemozliwe" Wiec chwytam telefon i dzwonie raz drugi trzeci w odstępach czasu - nikt nie odbiera, czekam godzinę myslać że pewnie hodowca zapomniał telefonu- niestety bezskutecznie. Napisałem więc sms że czuję sie potraktowany troche niepoważnie ujechawszy 70 km od domu i co dalej - bez odpowiedzi przez kolejne 4 dni aż do dnia dzisiejszego kiedy napisałem tego posta - Pan Marcin zadzwonił i przeprosił. Tak czy siak pozostał niesmak, a szkoda... bo można było dopiąć temat

^tufi
Moderator

Piwa: 1661/444

Danelaw Hells Redeeme...

Wysłany: Nie Sie 05, 2012 01:12

drex napisał/a:
Nie ma co ukrywać że Pies Atylla pochodzący z hodowli Sherdor FCI robi wrażenie, a jego osiągnięcia nie podlegają dyskusji. Pomijam fakt pochodzenia psa bo również i w tym temacie zdążyłem się zorientować i temu Panu również czapki z głów.

Ano właśnie, bo Atylla jest z hodowli Bule z Buzy :) Która ma teraz kilka fajnych szczeniaków na sprzedaż, jeśli podobają Ci się te przez nich wyhodowane, to czemu by nie kupić u źródła? :)

Autor postu otrzymał 8 piw(a)
10 

Więcej szczegółów
Wystawiono 8 piw(a):
*Aniuchna, #KIKIMORA, #Bule z Buzy, CAIRA, #BullyTrip, #rajski ptak, **Kika*, #swinka
ten temat jest zamkniety
Wyświetl posty z:  
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi