Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie
 
 
bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Baza bullterrierów
Autor Wiadomość
#Bull Position
Bulomaniak
I LOVE BULLTERRIERS



Dołączyła: 07 Paź 2008

Posty: 2457
Piwa: 580/645
Skąd: Kielce

Mł Ch.Pl, Ch.Pl, V-c...
GEMBALLA Dziedzictwo ...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Sro Lut 04, 2009 15:55
   Baza bullterrierów


Chciałam Was namówić na coś takiego jak baza bullterrierów POLSKICH !
W Czechach , takim czymś zajmuje się Pavel, myślę , że nie będzie miał nic przeciwko jak podam tu link
http://www.chov.net/gene/...e.php?gAct=list
Tą bazą chyba zajmuje się sam Pavel, a jeszcze znam taka stronę Chińczyków, tu można juz samemu wstawiać dane.
http://www.chinesecrested...Babsy+Face.html
Bardzo fajne strony, skarbnica wiedzy. Super zrobione, pomysłowo, można by tak i u nas coś takiego. Co myślicie o tym?
_____________________________

 
 
    
viva
Bardzo Uzależniony
viva



Dołączyła: 08 Paź 2008

Posty: 942
Piwa: 181/24
Skąd: Warszawa

Mł. Ch.PL, Ch.PL
Dutch Dagger Bull Pos...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Sro Lut 04, 2009 16:21
   


Bardzo dobry pomysł, dobra kobieto.
_____________________________
viva&Gebo&Bipi
 
 
 
    
*smo
Bulomaniak
Fotomateria



Dołączył: 02 Lut 2008

Posty: 2220
Piwa: 406/332
Skąd: Festung Oels

Wysłany: Sro Lut 04, 2009 16:32
   


Myślę, że pomysł stworzenia tego typu bazy chodzi wielu osobom po głowie od dłuższego czasu, pytanie, co oprócz przydomka i zdjęcia psa miałoby się w takiej bazie znajdować, bo powyższe plus opisy sukcesów wystawowych można znaleźć choćby na forach.
Oprócz wymienionych przez Ciebie funkcjonuje z powodzeniem jeszcze francuska strona z rodowodami psów z całego świata, jest również kilka z Polski
_____________________________
https://www.facebook.com/Fotomateria?fref=ts
 
 
    
#Bull Position
Bulomaniak
I LOVE BULLTERRIERS



Dołączyła: 07 Paź 2008

Posty: 2457
Piwa: 580/645
Skąd: Kielce

Mł Ch.Pl, Ch.Pl, V-c...
GEMBALLA Dziedzictwo ...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Sro Lut 04, 2009 16:46
   


No właśnie, super by było wrócić do polskich korzeni, do tych pierwszych hodowli i na bieżąco uzupełniać. To strasznie dużo pracy, ale warto by mieć własną bazę. Wiadomo, że psy nasze trafiają do innych baz, i że będą się pojawiały tu i tam. Mamy piękne psy które są używane za granicami i na nasze szczeniaki tez jest popyt.
Margolcia super pomysł z tym serwisem, tylko trzeba by było zupełnie przerobić bazę i powiększyć.
Czy to byłoby możliwe?
_____________________________

 
 
    
#Quercus
Bulomaniak



Dołączyła: 08 Wrz 2007

Posty: 1473
Piwa: 101/73
Skąd: Mrągowo

Wysłany: Sro Lut 04, 2009 17:42
   


Planowaliśmy zrobić baze rodowodów. Czy to miałaby być taka baza czy jeszcze jakieś inne dane psa??
_____________________________
cuda, Panie, cuda :D

www.herbuquercus.com

 
 
 
    
#Bull Position
Bulomaniak
I LOVE BULLTERRIERS



Dołączyła: 07 Paź 2008

Posty: 2457
Piwa: 580/645
Skąd: Kielce

Mł Ch.Pl, Ch.Pl, V-c...
GEMBALLA Dziedzictwo ...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Sro Lut 04, 2009 18:21
   


Danusiu wszystko co tyczy: psa , suki. Począwszy od daty urodzenia , tatuaż, hodowca właściciel, ile miotów, potomstwo, badania. Wszystko można uzupełniać z czasem.
Tak fantastyczne zrobione jest to w innych bazach, że jak klikniesz w rodowód jakiegoś psa ukazuje Ci się jego rodzina, przodkowie.
Dane swoich psów mogliby wpisywać hodowcy, a tych których nie ma na forum wpisywalibyśmy razem, by stworzyć rzetelną bazę danych.
Nie mam pojęcia jak to technicznie ogarnąć, ale mam nadzieję , ze to ruszy. Trzeba tylko podpatrzeć innych i działać. Mogę np. osobiście zebrać dane z naszego oddziału, swoją drogą ciekawa jestem do ilu lat wstecz związek trzyma dokumenty psów.
W rodowodach jest sporo danych. Utwierdźcie mnie w przekonaniu , czy to dobry pomysł?
Zapraszam do dyskusji ;-)
_____________________________

 
 
    
#qbulek
Początkujący


Dołączył: 19 Sty 2009

Posty: 20
Postawił 1 piw(a)

Wysłany: Sro Lut 04, 2009 20:59
   


pomysł świetny :super: trzeba by tylko jakiegoś dobrego człowieka , który by zajął się tym od strony technicznej :-) bo trochę czasu zajmie zmontowanie takiej bazy . jednak z pewnością ludzi takowych nie brakuje :-D wspaniale będzie pod jednym adresem podziwiać wszystkie nasze jajogłowe piękności :bulek1: :bulek2: :-D
 
    
#jagna
Bulomaniak
Kamikaze Bull Terrier (KMK)



Dołączyła: 19 Wrz 2007

Posty: 2751
Piwa: 550/818
Skąd: Frogland

CHPL.
DUTCH DYNAMITE AT ERA...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Sro Lut 04, 2009 21:41
   


Bull Position napisał/a:
Danusiu wszystko co tyczy: psa , suki. Począwszy od daty urodzenia , tatuaż, hodowca właściciel, ile miotów, potomstwo, badania. Wszystko można uzupełniać z czasem.
Tak fantastyczne zrobione jest to w innych bazach, że jak klikniesz w rodowód jakiegoś psa ukazuje Ci się jego rodzina, przodkowie.
Dane swoich psów mogliby wpisywać hodowcy, a tych których nie ma na forum wpisywalibyśmy razem, by stworzyć rzetelną bazę danych.
Nie mam pojęcia jak to technicznie ogarnąć, ale mam nadzieję , ze to ruszy. Trzeba tylko podpatrzeć innych i działać. Mogę np. osobiście zebrać dane z naszego oddziału, swoją drogą ciekawa jestem do ilu lat wstecz związek trzyma dokumenty psów.
W rodowodach jest sporo danych. Utwierdźcie mnie w przekonaniu , czy to dobry pomysł?
Zapraszam do dyskusji ;-)


nasz ZK Elwiro trzyma dane psów, które zaginęły a nawet już nie żyją (na swoich stronach je nawet reklamuje jako repy/suki hodowlane ;) ) - więc i dane archiwalne też by się wyciągnęło- ja np odebrałam przydomek hodowlany w postaci papierka całkiem niedawno, a został on nadany w 2000 lub 1999 roku- ha :!:
_____________________________
__________________

www.allscrewup.com

 
 
    
#coco
Początkujący



Dołączył: 26 Gru 2008

Posty: 55
Piwa: 2/4
Skąd: Radom

Wysłany: Czw Lut 05, 2009 01:28
   


Pomysł super ! Oby dało się go w pełni zrealizować.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
#qbulek
*Aniuchna
Bulomaniak


Dołączyła: 26 Kwi 2008

Posty: 1026
Piwa: 261/175

Wysłany: Czw Lut 05, 2009 07:14
   


O bazie rodowodów pisałam już jakiś czas temu w temacie o serwisie bt
http://www.bulterier-foru...der=asc&start=0
Posiłkowałam się również wzorcem z serwisu staffików,myślę,że to całkiem dobry wzorzec
http://www.staff-bull.info/_pedbabyjane_ps.php
10 
 
    
Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Dodaj temat do:   Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Kciuk  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odp. Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Ogólnopolska baza lecznic weterynaryj...
dragonh3art Lecznice, weterynarze 6 Sro Sie 21, 2013 09:23
Oldzis
Brak nowych postów Przyklejony: Baza przebadanych bullterrierów
Quercus Badania - informacje 18 Pon Lip 09, 2018 08:22
nick
Brak nowych postów Linie hodowlane bullterrierów użytkow...
Gość Linie hodowlane, rodowody, legendy 37 Sro Mar 20, 2013 13:26
katafalk



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Wdrożenie, projekt i realizacja PCserwis ®

[ Twoje IP to: 54.80.11.160, używasz: claudebot ]
Forum w wersji Lo-Fi dla PDA/GSM
bulterier, bullterrier, bull terrier bulterier miniaturowy, miniature bull terrier
audi forum, hodowle bulterierów, bulterier adopcje
Mapa Bulterier - Forum o rasie | Działy | Kategorie | Spis treści | Baza bulterierów
bulterier forum kynologiczne