Polish English Belarusian Bulgarian Czech French German Russian Romanian Slovak Ukrainian Hungarian
Bulterier - forum o rasie   Bulterier - forum o rasie

bulterier, bullterrier, bull terrier
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dragonh3art
Pon Mar 30, 2015 00:08
Błagam o pomoc! Dobry weterynarz - Małopolska.
Autor Wiadomość
Lolka
Bywalec

Piwa: 8/1

Wysłany: Nie Mar 29, 2015 23:41
   Błagam o pomoc! Dobry weterynarz - Małopolska.

Jak w temacie, proszę o pomoc w znalezieniu dobrego weterynarza/kliniki w województwie Małopolskim.
Problem: 8letni bull kulejący na lewą tylną łapkę, ból...opuszek zrogowaciały. U nas nie potrafią pomóc, pies kuleje codziennie prawie...

Sorry, za temat w złym dziale.

*Anita
Bulomaniak

Piwa: 510/247

Champion Polski, Zwy...
NIKT NIE JEST DOSKONA...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Pon Mar 30, 2015 08:54

A to aż taki problem ten opuszek? Tylko twardy, czy jeszcze jakieś rany?
Miałam taki sam problem. Używałam pilarki do psich paznokci.Rewelacyjnie usuwała wszelkie zrogowacenia poduszek, a mój pies miał z tym niemały problem. Jego poduszki się deformowały,twardniały, wyglądały jakby mu się jakiś plastik do palców przykleił.

#jagna
Bulomaniak
Kamikaze Bull Terrier (KMK)

Piwa: 549/818

CHPL.
DUTCH DYNAMITE AT ERA...
bulterier standardowy suka

Wysłany: Pon Mar 30, 2015 09:37

dr Ingarden THERIOS Mylenice
http://www.therios.eu/
Jak mieszkalam w Polsce korzystalam i z czystym sumieniem polecam

www.allscrewup.com

^tufi
Moderator

Piwa: 1661/444

Danelaw Hells Redeeme...
bulterier standardowy pies

Wysłany: Pon Mar 30, 2015 13:19

Może to być zwyrodnienie paliczków palcowych. Dużo dobrego słyszałam o theriosie, daj znać po diagnozie

#Dum Spiro
Bulomaniak
Dusia&Molly&Tatanka

Piwa: 339/189

Champion Polski, Mlo...
MERCEDES Dziedzictwo ...

Wysłany: Pon Mar 30, 2015 21:10

Ja z czystym sumieniem polecam WetMar Pani Doktor Marzena Bielawska Kraków

Lolka
Bywalec

Wysłany: Wto Mar 31, 2015 10:07

Wydaję mi się, że to jest poważniejszy problem - może coś się kiedyś wbiło ... RTG zrobione - nic nie wyszło, test szuflady - ok, kręgosłup - minimalna spondyloza - dostaje inflamex, artoflex, hialu - oczywiście to jest na przemian stosowane, z odstępami. Kręgosłup mu nie dokucza, skacze, goni, podnosi się normalnie, tylko ta tylnia lewa łapka. Noga od stania na paluchach się trzęsie - nie wiem czy to nie jest jakiś problem neurologiczny? Opuszek jest mega zrogowaciały, pies nie daje się dotknąć, są małe ranki. Kulawizna pojawia się rano, czasem w dzień, czasem wieczorem, różnie. Dziś nie kuleje, wczoraj też mniej bo zastosowałam moczenie w szarym mydle plus wazelina. Narazie nie próbowałam tego ścierać, bo jest dotklinwe i próbował mnie hapsnąć, jak ostatnio chciałam zetrzeć ten narośnięty naskórek. A tak to pies śmiga nawet na przykurczonej łapie... Je normalnie, pije normalnie, tarczyca, nerki itd. ok - badania miał robione. Czasem występuje alergia na skórze, kichanie - ja mam tak samo, jestem okrutnym alergikiem i żadne leki nie pomagają.

Słyszałam dużo dobrego, jak i złego o klinice w Myślenicach i nie wiem co mam o tym myśleć... O reszcie nie słyszałam, zaraz poszukam info.

Gdybyście mieli jakieś pomysły jeszcze to proszę o odpowiedzi.

[ Dodano: Wto Mar 31, 2015 10:11 ]
Anita napisał/a:
A to aż taki problem ten opuszek? Tylko twardy, czy jeszcze jakieś rany?
Miałam taki sam problem. Używałam pilarki do psich paznokci.Rewelacyjnie usuwała wszelkie zrogowacenia poduszek, a mój pies miał z tym niemały problem. Jego poduszki się deformowały,twardniały, wyglądały jakby mu się jakiś plastik do palców przykleił.

Anito - ten opuszek jest mega twardy, nabrzmiały, zrogowacony, plus zaczerwienie tej łapki, pomiędzy palcami, w jednym miejscu jest popękany... pies podkurcza łapę, czasem biega na 3, albo idzie na paluszkach stawiając 'stopę; bardzo delikatnie.

#jagna
Bulomaniak
Kamikaze Bull Terrier (KMK)

Piwa: 549/818

CHPL.
DUTCH DYNAMITE AT ERA...

Wysłany: Wto Mar 31, 2015 11:09

odnosnie Myslenic od razu napisze, ze moje wizyty nie byly tam sporadyczne, nie z jednym psem, nie z jedna rasa.
Swoja opinie mam wyrobiona od lat ok. 8, byly bioptaty, testy, operacje i inne dziwne zabiegi wykonywane, ktorych nie podjeli sie inni weci bo nie potrafili i wprost mi mowili.
Wspomniec wypada chociazby banalne pobranie moczu na upc bezposrednio pod nadzorem USG z pecherza, zeby przeklaman nie bylo w wynikach (kto tak mial robione palec pod budke?) etc, dlugo by pisac.

Psy mam od wielu, wielu lat, korzystalam z pomocy wielu specjalistow w calej Polsce i na temat P. Ingardenow same superlatywy bede tylko pisac, nigdy nie zawiedli, nigdy nie sciemniali, maja wiedze, zaplecze, koszta adekwatne do uslugi, czego chciec wiecej?

www.allscrewup.com

Lolka
Bywalec

Wysłany: Wto Mar 31, 2015 13:36

jagna napisał/a:
odnosnie Myslenic od razu napisze, ze moje wizyty nie byly tam sporadyczne, nie z jednym psem, nie z jedna rasa.
Swoja opinie mam wyrobiona od lat ok. 8, byly bioptaty, testy, operacje i inne dziwne zabiegi wykonywane, ktorych nie podjeli sie inni weci bo nie potrafili i wprost mi mowili.
Wspomniec wypada chociazby banalne pobranie moczu na upc bezposrednio pod nadzorem USG z pecherza, zeby przeklaman nie bylo w wynikach (kto tak mial robione palec pod budke?) etc, dlugo by pisac.

Psy mam od wielu, wielu lat, korzystalam z pomocy wielu specjalistow w calej Polsce i na temat P. Ingardenow same superlatywy bede tylko pisac, nigdy nie zawiedli, nigdy nie sciemniali, maja wiedze, zaplecze, koszta adekwatne do uslugi, czego chciec wiecej?

Dzięki Jagna za odezw, po prostu potrzebuje rzetelnych informacji na temat danego weterynarza/kliniki. Wywalić hajs w błoto i nie pomóc psu - nie sztuka, bo tak już leczyłam psa i nic to nie dało. Imponujący jest ich dorobek... Zastanowię się poważnie nad nimi.

Lolka
Bywalec

Wysłany: Wto Wrz 22, 2015 12:07

Chcę powiedzieć, że byliśmy w Theriosie... zaplecze ok, koszta chyba adekwatne - badania porobione wszystkie, rtg itd. Pani doktor na plus, ale konsultacja u doktora... 2 minut nawet nam nie poświęcił. Narazie jesteśmy w kontakcie z Panią doktor.

Frodo
Nowicjusz

Wysłany: Pon Lis 09, 2015 20:25

Jakieś opinie odnośnie Arka-vet Kraków, doktor Piotr Derkowski?
10 

Wyświetl posty z:  
Odpowiedz do tematu